Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 06:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Karta HDP ADV PCI gubi klatki 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Karta HDP ADV PCI gubi klatki
Cześć. Mam problem. Posiadam karte HDP ADV PCI i podczas zgrywania gubi klatki. Komputer mam wydajny. Problem ten wystepuje na tasmach gorszej jakości na których wystepuja zakócenia. Przy nowych tasmach przy materiale nagranym z cyfrówki problem ten wystepuje sporadycznie, czasami wogóle. W HDP powiedzieli mi ze tak reaguje karta gdy nie dostanie penych 25 klatek. Ogladajac ten sam material na magnetowidzie jest obraz idealny. czasami na 30 minut zgubi 2 a czasem potrafi przy gorszym materiale zgubić nawet kilkadziesiat. Jest to o tyle klopotliwe ze jest to później widoczne przy dynamicznych scenach i widac takie delikatne przeskoki. Ostatnio mam dużo zlecen na przerabianie starych kaset vhs na DVD i dlatego mam problem. a klientowi nie wytlumaczę dlaczego na kasecie ma równo a na DVD sa przeskoki. Pozdrawiam Maciej!!

piątek, 5 listopada 2004, 20:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dwie zgubione klatki na 30 min. to nie jest tak źle. Niestety słaba jakość materiału VHS powoduje, że to zjawisko jest normalne, nie powinno być jednak zauważalne (przynajmniej przy niewielkiej ilości zgubionych klatek). Jeśli u ciebie dzieje się tak przy materiale DV to już mnie dziwi, ale to może być wina konfliktów sprzętowych.

piątek, 5 listopada 2004, 23:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dzieki za odpowiedź. Czy faktycznie jest to jedna klatka to nie wiem. W AP wskazuje mi ze jednorazowo gubi po jednej klatce, tak samo DigiLab. Jednak próbowałem zgrywac przez Pinnacle Studio9 i tych zgubionych klatek było duzo więcej. Pozdrawiam.

niedziela, 7 listopada 2004, 12:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]