Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 22:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 może ktoś wie więcej ....... 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post może ktoś wie więcej .......
1. Planuję kupić TV29 100Hz , zastanawiam sie m.in nad Sony KV29XL70 i XL71 lecz nie mogę dowiedzieć sie tak naprawdę czy mają one PIP (jednotunerowy) czy nie. Na stronie SONY wyczytałem że mają, w innym miejscu na tej samej stronie że tylko XL71 a z centrum Sony Poland dostałem odpowiedź że żaden nie ma ( a XL71 różni się od XL70 tylko tym że ma lepszy pilot - TAK MI ODPISAŁ GOŚCIU Z SONY)
W internecie są sprzeczne na ten temat wiadomości

2. Jeszcze jedno czy ktoś wie gdzie robią te telewizory - coś mi sie wydaje że w Hiszpanii , bo Panasoniki to chyba w Czechach.
Bo z kolei PHILIPSY to w Polsce ( kupiłem taki 2 lata temu 28 cali - ale kicha - strasznie "piszczy" - i takie napady ma dosyć często) - wcześniej były robione we Francji -rodzice mają takiego 29cali - ma chyba z 4 lata -ale praca jak dotychczas - super.

Pozdrawiam Janek

piątek, 19 listopada 2004, 01:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ci z centrów znają się na tym jak pies na gwiazdach. Najlepiej powie Ci ktoś z serwisu SONYego ale nie z Centralnego tylko z jakiegos autoryzowanego miejscowego.

Jeśli planujesz zakup to przede wszystkim pamiętaj. THOMSONa omijaj z daleka łukiem (con. 100 m)

piątek, 19 listopada 2004, 16:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]