Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 15:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Panasonic 32-PX30 czy JVC HV-32P40 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic 32-PX30 czy JVC HV-32P40
Który TV jest lepszy i dlaczego - Panasonic 32-PX30 czy JVC HV-32P40.[/b]

wtorek, 22 lutego 2005, 10:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Obydwa telewizory kiedy stoją obok siebie ,są podlączone pod HDTV to
lepszy obraz jest po stronie JVC/głebia obrazu,drugi plan ,zarządzanie kolorem.Obydwa mają b.ładny design. Obydwa są w tej chwili w podobnej cenie 4699 -32 p40 , 4869 -32 px 30 ,/audiovideo.com.pl/.

wtorek, 22 lutego 2005, 11:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Rozwijając temat do porównania dorzucę jeszcze dwa telewizory PHILIPS-a 32PW 9509 i SONY 32 HQ 150.
W opiniach internetowych sprzedawców zdecydowanymi faworytami są JVC i Panasonic ze względu na możliwość odbioru sygnału HDTV (ze wskazaniem na JVC) - ale są też droższe. Czy nie biorąc pod uwagę HDTV Sony lub Philips nie byłby równie dobrym wyborem?
Czy rozdzielczość 833 linie i 2376 pikseli w przypadku 32 Panasonika - (1250 linii i 1049 piksele - JVC) nie gwarantuje lepszego obrazu. Panasonik charakteryzuje się również 10 bitowym przetwarzaniem danych; JVC 8 bitowe. Parametry te znalazłem w informacjach prasowych na temat D.I.S.T-a JVC i ACUITY Panasonika.
Interesuje mnie jak jest z dźwiękiem (wiem że nie zastąpi mi DD5.1 z amplitunera i zestawu głośników), geometrią obrazu, obsługą (pilot), gwarancją, wyglądem (jaki ma kolor obudowy - nie widziałem na żywo JVC)…

niedziela, 20 marca 2005, 21:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tv JVC ramka grafitowa , zatpione opiłki srebra w środku. - Pananosnic czarna ramka - obydwa telewizory b.ładne. Jakość dźwięku podobna. W JVC jest funkcja 3 D . Czasem słychać ekstra - jakby symulacja kina domowego . Obydwa telewizory stały obok siebie , podłączone pod HDTV .Było kilka osób na sklepie. Kolorystyka ciut lepsza była w JVC , czern i drugi plan. Nie porównywaliśmy dźwieku. Ale rozumiem ,że dyskoteki nie będziesz urządzał. Wygląd agresywniejszy ale dostojny w Panasonicu , spokojny elegancki w JVC. Obejrzałem gdzie indziej Sonego - brak koloru białego / szara biel / .W Związku z tym kolory nie są tak żywe. w MM był też słaby / nieporównywalnie sygnał/ więc więcej Ci nie powiem. I tak jestem pod wrażeniem obrazu HDTV - jak dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie / http://www.hdtv.com.pl/ Sony niestety nie ma możliwości odbioru tego sygnału . . Więc za trzy - cztery lata musialbyś zmienić telewizor. Philipsa nie znam.

poniedziałek, 21 marca 2005, 01:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]