Teraz jest środa, 21 listopada 2018, 14:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Wolne przełączanie programów. Proszę o radę... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Wolne przełączanie programów. Proszę o radę...
W poniedzialek lub wtorek mam nabyc model panasonica 32px10 (już jest dla mnie zarezerwowany tylko przyjezdza serwis zeby ustawić geometrię obrazu. Dopiero jak to zrobią to kupię. Problem w tym, ze slyszalem, ze tv panoramiczne mają czasami problem z wolnym przelączaniem kanałów, a zapomnialem sprawdzic jak jest w tym egzemplarzu. Chcialbym wiedziec, czy to jest wada, ktorą sie robi w serwisie, czy po prostu "ten typ tak ma" ;-)? Przy kupnie moze sie okazac, ze egzemplarz, ktory chce nabyc, (a jest tylko jeden w sklepie. W internecie nie moge kupic bo nie ma korzystnych rat) ma wlasnie taki problem i nie wiem czy warto przez to rezygnowac z zakupu. Czy serwis uznaje cos takiego i to naprawia, czy nawet nie warto tego robić? Bo z tego co mi wiadomo, to jest to normalna sytuacja i nic na to nie mozna poradzic...
Proszę o radę...

sobota, 30 lipca 2005, 14:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ten telewizor działa normalnie. Nigdy nie słyszałem ,że powinien chodzić inaczej. Sprawdź dobrze , nie kupuj jeśli masz się wkurzać. Dobra cena to 2299 zł. Lepiej weź kredyt w banku - i kup za gotowkę , sprawny.
pozdrawiam

sobota, 30 lipca 2005, 15:55
Nowy
Nowy

sobota, 30 lipca 2005, 16:07
Nowy
Nowy

ryto - jesteś zadowolony z zakupu? Ja też nabyłem tego Panasona, chociaż bardziej skłaniałem się ku JVC (niestety był nieosiągalny). Co do przełączania kanałów to u mnie wszystko jest ok. Ja natomiast mam problem(?) , który opisuję kilka postów wyżej, czy zauważyłeś coś takiego u siebie?
Pozdrawiam!

środa, 17 sierpnia 2005, 11:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]