Teraz jest sobota, 21 lipca 2018, 06:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jak to jest? kupno tv crt 32 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jak to jest? kupno tv crt 32
no własnie! kolega zamierza na dniach kupić tv 32 calowy JVC Panasonica lub sony. poczatkowo chciał brac tylko sony i nic wiecej ale udało mi sie mu przetłumaczyc żeby popatrzył inne marki. oglądając soniaki informowano go (w Media Markt czy Saturnie) że realizacja zamówienia 2 tygodnie. ponadto dzwonił on do centrum sony i tam mu powiedzieli że kończą produkcje tv crt.
I teraz moje pytanie na ile jest to prawda oraz czy żeczywiście za rok nie bedzie można juz kupić dobrego crt beda same plazmy i lcd?

sam zamierzam kupic crt 32 ale dopiero za jakies pół roku i chciałbym żeby to był crt.
Aha jeszcze jedno sporo oglądam filmów divx na tv (mam mante) i czy zakup tv np. lcd czy plazmy w tym przypadku bedzie dobrym zakupem???
(bo słyszałem że lcd sie nie nadaja do divx)

oj na pierwszy raz na forum to się rozpisałem :)
dzięki za odpowiedzi

czwartek, 1 września 2005, 11:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sony są dostepne i kosztują 2499,- 32" FQ 86 - Jest to koncowka tego produktu tej firmy na rynku.
Panasonic choc dziś nie ma już w sprzedaży 32" CRT - bedzie jeszcze wprowadzał na rynek ale zapowiedział ,że bedzie to wyższa cena od dzisiejszych cen wyprzedazowych.
Jvc bedzie kontynuował swoje telewizory przewidując że nie wielu producentów zostanie ze swoimi produktami.
Wysokie oceny użytkowników na temat telewizora TV JVC 32 X 5 dają mu wysoka pozycję .
Dziś testowaliśmy na życzenie klientow 32 x 5 , 28 x 8 i telewizory LCD 26" JVC s 60 , 26" Panasonic LX 50 i Samsung 26 a 33.
Różnice między telewizorami JVC 28 X 4 i 32 X 5 z-za wyjatkiem barwy ciepła /oraz wygladu zewnętrznego / nie różniły się . Za to bardzo dobre ogólne wrażenie zostawił po sobie Panasonic i JVC. Piekne równe linie, bez znieksztalceń. Wspaniała zielen ze szczegółami to przewaga LCD
Podobna była paleta pozostałych barw - za wyjatkiem czerni ktora znacznie lepsza była w CRT. Na Lcd -przy jaskrawym planie widac też bylo/ sporadycznie lekkie smuzenie/.
Test z odległości 2 metrów.
Wzbudził znaczne zainteresowanie i wysoką ocenę ogólną dla LCD JVC i Panasonica.

Obraz z divx zależy od rodzajów kodowanie. Przy słabym sygnale LCD z divx odbiera słabo.
Prze pół roku CRT bedą jeszcze dostepne - cho nie wszystkich firm.
pozdrawiam

piątek, 2 września 2005, 00:20
Nowy
Nowy

dzieki kiki za odpowiedź z jednej strony troche mnie uspokoiłeś a z drugiej ..... no już sam nie wiem czy nie zebrac kasę i kupić teraz
interesuje mnie panasonic 32PX10 lub ten JVC X5

a czym sie różni panasonic 32PX10 od 32PX20 i od 32PX30 no oczywiście oprócz ceny ?

piątek, 2 września 2005, 08:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to musisz zerknąc na http://www.audiovideo.com.pl
tam znajdziesz różnice
pozdrawiam

niedziela, 11 września 2005, 02:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]