Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 03:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 panasonic nvj 632 - czy ktoś ma i może coś o nim napisać? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post panasonic nvj 632 - czy ktoś ma i może coś o nim napisać?
Chcę kupić dobry magnetowid z funkcją blokady przed dziećmi, stereo i tak dalej, generalnie funkcje mi odpowiadają, przeglądałem też instrukcję, cena raczej konkretna ale "nie stać mnie na tanie rzeczy" :wink: Chętnie poczytam wszelkie opinie użytkowników

poniedziałek, 24 lutego 2003, 23:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic
Panasonic robił dobre magnetowidy,ale 10 lat temu.W dzisiejszych czasach nie ma na powszechnym rynku sprzętu dobrej jakości."Panasonic zszedł na psy"-czego dowodem jest masa magnetowidów tej marki trafiającego do serwisu-jest to efektem konkurencji koreańczyków,którzy ceną zmusili m.innymi panasonica do zredukowania kosztów produkcji-co nieuchronnie wiąże się z pogorszeniem jakości.Niestety polityka koreańczyków jest bardzo skuteczna (produkują magnetowidy lub kombajny DVD-VIDEO dla Grundiga,Aiwy,Sony i wielu innych niby renomowanych firm).Generalnie magnetowid ma służyć maksymalnie parę lat albo do pierwszej awarii(cena to rekompensuje).Ciekawostką jest to,że nawet najbardziej wypasione i najdroższe sprzęty są produkowane na tych samych mechanikach co najtańsze i w żadnym wypadku nie są trwalsze.Jeżeli myślisz że kupując panasonica będziesz miał lepszy sprzęt niż samsung czy lg-to się grubo mylisz.
Powyższe uwagi są efektem 12 letniej pracy w serwisie RTV i spostrzeżeń co do rynku RTV. Możliwe że polityka koreańców jest właściwa (kupujesz tanio,ale w wielu wypadkach naprawa jest niepłacalna)- życie pokaże.

wtorek, 4 marca 2003, 01:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]