Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 12:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Koledzy co sądzicie o LCD LG RZ 37 LZ55 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Koledzy co sądzicie o LCD LG RZ 37 LZ55
Mam zamiar kupić jakiegoś LCD bądź plazmę do 7000 zł i zestaw kina domowego za około 3000zl. LCD lg 37 jest w rozsądnej cenie za około 6300 zl i ma niezłe parametry. Podoba mi się również plazma Panasonica PV500 37 calowa ale koszt jej to około 8500 i nie wiem czy ta różnica cenowa jest adekwatna do jakości obrazu. Jeśli chodzi o kino domowe to sprawa ma się totalnie nijak. Jestem kompletnie rozbity bo nie mam pojęcia co kupić. Cenowo jest kuszący panasonic PANASONIC SA HE75 z estawem głośników Jamo s 406 czy coś takiego, inny doradzał aby dołożyć i kupić Yamahę. Także jestem w kropce. Nie mam zbyt wiele pieniędzy i chcę dokonać optymalnego zakupu tak żeby za kilka lat jak wejdzie telewizja wysokiej rozdzielczości nie okazało się że mój sprzęt jest do tego nieprzystosowany.
Jeśli chodzi o szczegóły pomieszczenia to na dzień dzisiejszy jest to 20 m a odległość od telewizora to 3 m. ale wolałbym dobrać parametry do pomieszczenia 40 m i odległości ok. 4m gdyż planuję zmianę lokum w ciągu roku.
Jestem totalnym laikiem w tych sprawach więc bardzo proszę o wypowiedzi fachowców w tej dziedzinie za nie z góry dziękuję.
Pozdrawiam

piątek, 10 lutego 2006, 17:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ten LG - jest najtańszym modelem - na rynku - co nie znaczy - najlepszym.
Nie podałeś w jakiej klasie cenowej szukasz ekranów?
Ale w klasie Twoich mysli / 8500 zł/ masz zdecydowaie lepsze modele LCD
37" Sarp Ga 6
37 JVC s 60
37" Sharp p 50
37 LG LP1

Te modele grają znacznie lepiej - wszystkie mają lepszą czern ,lepsze kąty ,wiekszą płynność. W razie wątpliwości poproś o pokaz w domu.

co do plazm - to radziłbym sie wstrzymać - wejdą nowe plazmy Panasonica 37" - w rewelacyjnych cenach - koniec marca.
pozdrawiam

niedziela, 19 lutego 2006, 23:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]