Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 19:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 DVD STACJONARNE A SVCD 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post DVD STACJONARNE A SVCD
Mam pewien problem , zamierzam kupić odtwarzacz dvd (stacjonarny)taki , który odtwarzał by płyty svcd miałem na oku LG w którym za pomocą kodu można uaktywnić funkcję vcd , ale przed kupnem wypaliłem płytę cd-rw z filmem i zdjęciami programem power director 2.5 w formacie svcd i sprawdziłem u kolegi na odtwarzaczu LG , który czyta standardowe vcd a mojej płyty nie widzi (błąd dysku), w czym jest problem czy w formacie svcd czy może w czym innym proszę o podpowiedz ewentualnie jaki odtwarzacz dvd czyta płyty svcd i mp3 (w cenie do około 800 zł.) Moja płyta jest napewno dobrze wypalona , gdyż sprawdzałem ją w power DVD i na jakims odtwarzaczu samochodowym i było ok.

wtorek, 11 marca 2003, 19:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Hm na temacie odtwarzaczy DVD zbytnio sie ne znam ale z tego co mi się wydaje większość odtwarzaczy DVD ma funkcje odtwarzania VCD i SVCD.Ten problem który opisujesz to może byc np wada odtwarzacz firmy LG chociaz wcale nie musi.Kiedyś np kolega wypalił płytkę CD i u jednego chodziła elegancko a u drugie już nie chciała się odpalic .Tak samo miał kiedyś że np odtwarzacz czytał mu płyty CD-R natomiast CD-RW już nie był w stanie .Może tu leży przyczyna , nagraj jeszcze raz ale na płyte CD-R i to najlepiej jakąs markową(Verbatim,TDK,inne) a nie na jakąś no name za 89 groszy i wtedy sprawdz co sie dzieje.

wtorek, 11 marca 2003, 20:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A nie lepiej wstrzymać się trochę i kupić DVD z obsługą Divx?
Są już na rynku odtwarzacze duńskiej firmy KISS które wspierają Divx-a.
Cena około 1400zł,ale powoli wzrasta konkurencja wśród takich odtwarzaczy.

poniedziałek, 24 marca 2003, 12:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Listę kopatybilnych odtwarzaczy DVD z SVCD i innymi standardami znajdziesz tu http://www.dvdrhelp.com/dvdplayers

Jurko

piątek, 11 kwietnia 2003, 12:30
Bywalec
Bywalec

Jeśli chodzi o kompatybilmość to najlepsze są odtwarzarze TOTALNIE NIEFIRMOWE: Elta, Elemis, Mango Telezakupy itp. Czytają one dokładnie wsztstko. Ostatnio zmienałem DVD i był to prawdziwy horror, żeby zaleźć tkie co przeczyta wszystko. Wypróbowałem dobre 230 modeli . Było tak: np. Sony - czyta DVD-R, ale nie czyta płyt skopiowanych przy użyciu DVDxCopy, inne niby czytają wszystko, ale nie widzą polskich napisów w filmach zrobionych duetem DVDdecrypter + ifoEdit. Czysty cyrt. W kończu zdecydowałem sięna low-endowy Philips DVD640 - nie jest to rewelacja , ale posiada wszystkie niezbędne funkcje (np. RGB) i przynajmniej WSZYSTKO czyta.... Pozdr!
PS
Zapomniałbym: przestaje czytać płyty, jeśli naklei się na nie nalepkę...:(

środa, 18 czerwca 2003, 16:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]