Teraz jest niedziela, 15 lipca 2018, 21:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Sprzęt HD -jak wykorzystać pełną jakość HD? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Sprzęt HD -jak wykorzystać pełną jakość HD?
chialem zapytac Was o rade, mianowice chce skompletowac sprzet kina domowego ktory w calej krasie wykorzystywalby jakosc HD, moze przedsatwie Ci co by mnei interesowalo:

tv- SONY bravia KDL-40X2000 (nie wiem czy posiada HDCP, brak opisu na stornach w sieci, no i pisza tylko o HD ready, a nie fullHD w sumei nie wiem czym sie to rozni, gdybys mogl mi o tym wspomniec bo to i to wyswietla 1080p)

rekorder SONY RDR-HX1020 (ale on posiada tylko wyjscie HDMI- a ja chce zeby nagrywal obraz z ponizej wymienionego nbox-ale czytalem ze wystepuje całkowita blokada nagran,)

obiornik HD - Nbox HDTV recorder ( ale nei ma w nim wejscia HDCP- dlatego pwoyze slowa o blokadzie nagran wszelakeigo typu nabieraja wartosci- ale jak w takim razi epodlaczyc kabel z HDCP do tv? czy tylko podlancza hdmi?) wogole tego nei rozumiem

odbiornik HD cyfra- na swieta ma takowy wprowadzic(ale czy starczy tych HDMI w tv zeby to wszystko podlaczyc)

amplituner- ktory najlepij aby byl podpiety pod wszystkei urzadzenia -moze wtakim razie przez tv ( ale on ile on posiada wejsc hdmi-)
ale tu juz nei wiem jaki myslalem ze ten: RHT-G1000(ale to jest bardziej kino domowe i nei ma HDMI) albo ten STR-DA5200ES - ale on sam moze odtwarzac plyty np. bluray a to mi jest nei potzrebne na razie- tym barzdiej jak mam recorder dvd. dlatego powiem szczerze szukam czegos co mialo by radio moglo by pobirac jakosc dzwieku HD (chyba przez HDMI) i moglo wyjsc na kolumny. dlatego jest chodiz o tak ubogi amplituner to naprade neiw iem jaki wybrac -nei potzrebuje wiecej funkcji.

wiedzac teraz mneij wiecej o co mi chodzi prosze o rade- czy wogole mozna te sprzety z soba spasowac i czy to bedzie kompatybilne jesli tak to moze cos jest zbedne, prosze odpowiedziec na watpliwosci zawarte w nawiasach.

szczerze dziekuje, za udzielenie odpowiedzi - nei znam sie dobrze na sprzecie HD a przeciez w sklepie nikt mi nie doradzi obiektywnie.

pozdrawiam

wtorek, 21 listopada 2006, 01:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Sprzęt HD -jak wykorzystać pełną jakość HD?
pablito-bielsko napisał(a):
tv- SONY bravia KDL-40X2000 (nie wiem czy posiada HDCP, brak opisu na stornach w sieci, no i pisza tylko o HD ready, a nie fullHD w sumei nie wiem czym sie to rozni, gdybys mogl mi o tym wspomniec bo to i to wyswietla 1080p)

moze warto by bylo skorzystac przy okazji z tej promocji?
http://www.sony.pl/view/ShowArticle.act ... 3430960919

ten tv wyswietla FullHD, czyli obraz 1920x1080, jesli program takowy wyswietla. Natomiast tv z oznaczeniem HD Ready wyswietla tylko 720p (jesli sie nie myle).

wtorek, 21 listopada 2006, 13:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]