Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 09:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Lcd 37"-Na co zwracać uwagę przy zakupie?? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Lcd 37"-Na co zwracać uwagę przy zakupie??
Witam.Proszę mi powiedzieć na co należy zwracać uwagę przy zakupie TV LCD??Ja akurat mam zamiar kupić LCD 37"(marki jeszcze nie mam określonej),do tego chcę także niekiedy podłączać PC a także moją kamerke MiniDV (sony dcr-hc30e).Co oznacza skrót DVI-I ?Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!! [/b]

niedziela, 26 listopada 2006, 19:28
Bywalec
Bywalec

jesli nie nastawiasz sie na wysoka rozdzielczosc HD, w sumie nie ma co zbytnio przejmowac sie zakupem - na tym poziomie wszyscy producenci nawet slabszych marek produkuja dobre LCD. tu kwestia jest tylko wyglad czy ma byc to panorama- ktora odradzam. musisz przygladnac sie rowniez pod kontem samego obrazu zeby byl ostry- ja zazwyczaj przy zakupie swojego tez tym sie kierowałem. Nio musi napewno miec przynajmniej 2 euro bo to minimum a wejscie na jacki ma kazdy telewizor takze kamere podepnie sie bez roblemu.

jesli jednak skusilby sei na HD
rozdzielczosc jest wazna - 1080p. full HD, posiadanie HDCP do mozliwosci odbioru HD TV, ale pamietaj, jelsi masz zwykla kamere nie HD to nei wykorzystasz TV w sosob max, ale predzej napewno zmienisz kamere niż tv. wiec wartało by sie moze tym zainwestować:
polecam:
http://www.sony.pl/view/ShowArticle.act ... 3430960919

Co do DVI
http://www.sony.pl/view/ShowArticle.act ... =odw_pl_PL

Komuter mozna podpiać roznie:
s-video ale traci wiele szzcegołow
kabel VGA - zadko ktory tv bedzi emial to wejscie tymbardziej o takich rozmiarach,
oraz- jesli masz karte graficzna z wyjscie DVI mozesz tez podpiac w ten sposob do tv -wtedy naperwno nei stracisz zadnego pixela.
Pozdrawiam

wtorek, 28 listopada 2006, 00:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]