Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 02:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Jaką nagrywarke wybrać ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaką nagrywarke wybrać ?
Czesc. Jaką nagrywarkre DVD kupić tak do 600 zł. Czy takie nagrywarki som coś warte ? Narazie stać mnie tylko na taką i chciałbym mieć jom już na święta. Co sądzicie o Panasonic DMR-ES10EP-S ? Z góry dziękuje za odpowiedz.

http://www.hoopla.pl/product_info.php/c ... bki_Start/

wtorek, 28 listopada 2006, 11:53
Bywalec
Bywalec

przeciez ta nagrywarka nie ma nawet twardego dysku- wiec po co ci ona? chyba ze masz hurtowanie dvd. to po pierwsze primo, a po 2, gdzie DivX i XviD z polskimi napisami w .txt.
no nie wiem pomysl.. MANTA ma duzy i dosc tani wybor..

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 16:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jakość kompresii DivX i XviD mi nie odpowiada a filmów z napisami nie lubie. Za nagrywarke z dyskiem twardym trzeba troche więcej dać ale i tak potem trzeba wypalić wszystko na płyty. Co prawda na dysku jest większa możliwość obróbki ale dvd nie jest najgorsze.

A czy Manta jest tak dobra jak panasonic?????

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 18:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czasami sie trafiają leżaki magazynowe na allegro z dyskiem około 600zł, radziłbym poczxekać i upolować.

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 21:27
Bywalec
Bywalec

Witam. Czy nagrywarki z twardym dyskiem np sony pozwalaja na zgrywanie na dysk i pozniejsze ngrywanie na dvd materialu hd? Czy jakiekolwiek nagrywarki z dyskiem moga to wykonac (mowie caly czas o materiale HD)?

środa, 6 grudnia 2006, 18:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czwartek, 7 grudnia 2006, 17:09
Bywalec
Bywalec

Żeby nie zakładać nowego teamtu to zapytam tutaj.
Taką nagrywarkę z dyskiem twardym można podłaczyć potem normalnie do kompa (jeżeli tak to jakim kablem) i zgrać material na dysk w komputerze? Dysku zapewne wyjać i przełożyć nie można ? W jakim formacie nagrywany jest material w takiej nagrywarce ?

wtorek, 12 grudnia 2006, 10:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zmieniam model na panasonic DMR-ES15EP-S jest lepszy od DMR-ES10 ponieważ obsługuje płyty DVD+R/RW. http://www.hoopla.pl/product_info.php/p ... tal_MPEG2/
Co o nim sądzicie??? Mam pytanie czy ten model obsługuje płyty DVD-/+R/RW na których są zapisane mp3 lub zdięcia JPEG.Czy som jakieś inne modele które to obsługujom???

wtorek, 12 grudnia 2006, 15:00
Bywalec
Bywalec

Zmieniam model na panasonic DMR-ES15EP-S jest lepszy od DMR-ES10 ponieważ obsługuje płyty DVD+R/RW. http://www.hoopla.pl/product_info.php/p ... tal_MPEG2/
Co o nim sądzicie??? Mam pytanie czy ten model obsługuje płyty DVD-/+R/RW na których są zapisane mp3 lub zdięcia JPEG.Czy są jakieś inne modele które to obsługują???

Tutaj masz ten sam Panasonic w cenie 20zł niższej.

Nie lepiej jest jednak kupić np. nagrywarke LG z dyskiem twardym 80gb ? . Jest droższa o 181zł to chyba nie aż tak dużo, także nagrywa płytki DVD różnego rodzaju, gwarancja na 2 lata no i do tego masz możliwość nagrywania na dysk.

czwartek, 14 grudnia 2006, 13:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No nie wiem. Przedtem LG niebyła tak dobrą firmą(pamiętam jak pracowałem w zakładzie RTV 2 lata temu to wszystie telewizory które przyworzono do naprawy nazywały się LG) lecz teraz zyskuje coraz więcej klijentów.

piątek, 15 grudnia 2006, 12:41
Bywalec
Bywalec

No nie wiem. Przedtem LG niebyła tak dobrą firmą(pamiętam jak pracowałem w zakładzie RTV 2 lata temu to wszystie telewizory które przyworzono do naprawy nazywały się LG) lecz teraz zyskuje coraz więcej klijentów.

Miałem monitor LG ponad 5 lat, raz wprawdzie był w naprawie, ale szybko mi wade usunęli, miałem też nagrywarke CD LG też sobie chwale, może to sprzęt komupterowy ale ja osobiście nic nie mam do tej firmy, a do tego masz przecież gwarancje dwuletnią

piątek, 15 grudnia 2006, 16:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzieki za pomoc. Stałem sie już posiadaczem Panasonica DMR-ES15. Zaraz zaczynam go testować. Zamykam post.

sobota, 30 grudnia 2006, 15:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]