Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 05:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Problem z wyprowadzeniem dzwieku na magnetowidz kompa 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Problem z wyprowadzeniem dzwieku na magnetowidz kompa
Otóz mam gforce z tv out , wysylami obraz do magnetowidu , kabekami od karty dzwiekowej audio out wyprowadzam do magnetowidu i co nic , nie mm dzwieku , obrz mi nagrywa ale bez dzwieku . CO ROBIE ZLE

poniedziałek, 21 kwietnia 2003, 10:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Otwórz regulację głośności i sprawdz czy przpadkiem nie masz odhaczonych pól "Wycisz"

poniedziałek, 19 maja 2003, 17:03
Bywalec
Bywalec

Moge nie miec racji, ale wg. mnie powinienes sprobowac wyprowadzic sygnal audio z karty dzwiekowej do jakiegos wzmacniacza audio, a pozniej do magnetowidu. Chodzi o to ze sygnal z karty na wyjsciu jest slaby ( katry nie posiadaja zadnych koncowek mocy). Zauwaz ze glosniczki ktore sie podpina do kompa maja w sobie wzmacniacz, gdyby nie on to dzwiek bylby nie slyszalny, no chyba ze podepniesz jakies male glosniczki, lub sluchawki. Pare lat temu, gdy karty byly wpinane w port ISA, to mialy taka fajna rzecz jak potencjometr, ktory wystawal z karty i ktorym sie regulowalo glosnosc, karty te mialy na sobie maly wzmacniacz. Obecnie sie tego nie stosuje, bo wzmacniacze sa w kazdych zestawach glosnikow. Takze sproboj uzyc jakiegos wzmacniacza sygnalu audio. (Uwazaj na przesterowanie dzwieku)

Pozdrawiam

poniedziałek, 19 maja 2003, 22:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam kartę Radeon 8500 podłączoną do magnetowidu JVC i bez wzmacniacza mogę zgrać film razem z głosem oglądając go na ekranie telewizora.Wygląda na to że problem nie leży w zastosowaniu wzmacniacza ale w konfigufacji komputera.

poniedziałek, 19 maja 2003, 23:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]