Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 22:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Nagrywarka Panasonic DMR-EH50 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Nagrywarka Panasonic DMR-EH50
Witam wszystkich!

Od ponad 1.5 roku posiadam nagrywarkę DVD Panasonica DMR-EH50 z HDD 80GB.
Od dłuższego czasu mam problem z nagrywaniem na niej płyt. Mianowicie jeśli wypalam płytę niezależnie z jakiego źródła, czy to z magnetowidu VHS czy kopiowanie filmów z HDD wszystko idzie dobrze.
Problem pojawia się w ostatniej fazie tzn. przy finalizacji płyty. Wyskakuje informacja, że finalizacja nie powiodła sie i płyta oczywiscie do wyrzucenia. Nie dzieje sie tak za każdym razem, czasami sie uda i wszystko jest ok.
Dlatego moje pytanie: czy świadczy to raczej o usterce sprzętu czy być może to wina niektórych płyt. Testowałem nagranie na Verbatimach i Sony. Oczywiście minusach.

Pozdrawiam
Maciej

piątek, 3 sierpnia 2007, 10:53
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

spotkałem sie z takim czymś na nagrywarce komputerowej, po prostu przy niektórych nośnikach zawsze coś było nie tak, tzn zawsze... w większości przypadków. Na plytach sony nigdy i na niczym nie miałem problemów. Możesz sprobować zaktualizować firmware

Popytaj na forach cdrinfo i takich wprawdzie tam sa bardziej spece od nagrywarek komputerowych ale wydaje mi sie i tak wszystko rozbija sie o firmware i laser.

piątek, 3 sierpnia 2007, 13:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Na plytach sony nigdy i na niczym nie miałem problemów

Ja na Verbatimach nigdy nie miałem problemów ale mowa oczywiscie o nagrywarce komputerowej. Problem pojawił mi sie własnie na stacjonarce. Nie wiem, może ta nagrywarka jest wybredna jesli chodzi o płyty lub świadczy to o jej awarii. Dlatego chetnie posłucham wypowiedzi uzytkowników w/w sprzętu, czy ktos miał kiedys kłopot ze sfinalizowaniem nagranej płyty.

Pozdro

http://www.facebook.com/produkcjafilmowa

piątek, 3 sierpnia 2007, 15:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A może siadł wentylator i komputer się przegrzewa. W styczniu miałam podobną sytuację i kiedy wymieniłam wadliwy wentylator i dołożyłam jeszcze 2 to problem się skończył.
Pozdrawiam
Elżbieta Z

sobota, 4 sierpnia 2007, 22:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]