Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 23:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Jaki TV LCD 32" za około 2500 zł 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaki TV LCD 32" za około 2500 zł
Witam, przeglądałem forum, ale każdego sytuacja jest inna więc proszę o poradę, dotyczącą zakupu:
LCD 32", około 2500 zł, pokój 24 m2, sygnał z cyfrowego polsatu, kamera, DVD, ewentualnie komputer czy konsola.
Interesuje mnie oczywiście najbardziej jakość obrazu, a niekoniecznie jakieś bajery, wystarczą podstawowe funkcje.

poniedziałek, 3 grudnia 2007, 14:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wez kamere, najlepszy nagrany material, jedz do MM i podlaczaj do kolejnych modeli zeby sprawdzic jaki obraz najbardziej Ci odpowiada

poniedziałek, 3 grudnia 2007, 15:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

PS & AE & LR
D810 + szkła
CMIII + szkła

poniedziałek, 3 grudnia 2007, 20:57
Nowy
Nowy

Witam

mam pytanie czy obraz na tym TV LE32R82B jest w miarę ok? tj. (nie ma jakiegoś smużenia, nieczystego obrazu itp.) Kiedyś testowałem kilka takich LCD w sklepie na płytach dvd ze ślubów i obraz porażka.. Obecnie używam TV Kineskopowego także samsunga 29" 100HZ wersja Slim i tu na DVD obraz porażka tj, jakieś smużenie (na pierwszym planie postacie w miarę ok, kolejne osoby widoczne gorzej) itp nie wiem czy to zależy od tego że to wersja Slim czy co... kupiłem taki TV aby robił wrażenie na klientach a jest obraz tragiczny i czasem lepiej puścić film na monitorku z kompa niż na tym Samsungu... Z koleji te same filmu oglądam na kompie czy na inym TV kineskopowym i obraz żyleta używam Sony vx2100e + full akcesorii oraz PS10+ Może coś doradzisz kolego?

pozdrawiam

wtorek, 4 grudnia 2007, 01:43
Nowy
Nowy

Już czytałem o sposobie z kamerą, ale niestety mieszkam w miejscowości, gdzie nie mam wyboru w sklepach, 2 - 3 sztuki, więc pytam o Wasze typy.

Ps. Muszę mieć cyfrowy dekoder Polsatu z wyjściem sygnału HD, żeby oglądać programy (które kiedyś będą nadawane) w jakości HD Ready?

Apropos kamery, czy warto kupić np. tv Daewoo jak obraz będzie ładny, marka dość wątpliwa?

wtorek, 4 grudnia 2007, 08:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]