Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 21:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 DVX 100 a 32 calowy Samsung HD 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DVX 100 a 32 calowy Samsung HD
Witam. Kompletuje sobie sprzet w stanach i z racji ze nie moge znalezc ani jednego podobnego watku prosze o rade. Przymierzam sie do kupna panasonica dvx100 i zastanawiam sie nad monitorem do komputera (ktory rowniez kupuje tu na miejscu). Mam tu wiec do zlozenia spory zestaw - kamera + komputer z monitorem. nie obedzie sie pewnie bez tripoda, oswietlenia, moze jakiejs optyki.

najbardziej interesuje mnie jednak fakt, ze telewizory pracuja tutaj w standardzie ntsc, rozumiem wiec, ze nie ma opcji wykorzystania lcd hdtv z za oceanu do ogladania telewizji z kabla w Polsce? Z jakimi ograniczeiami laczy sie to dodatkowo? Czy jest lepszy telewizor\monitor ktory moge wybrac? I co z tym cholernym ntsc, bedzie mi to sprawialo jakies prolemy? bo Panas ze swoim progresem to idealne rozwiazanie, ale te LCD... na tym temacie sie zupelnie nie znam, a oczywiscie zalezy mi na tym, zeby moitorek dobrze sprawowal sie przy ogladaniu filmow, nie tylko grafice i montazu.

Mam jeszcze sporo pytan, ale to juz przy okazji konkretych informacji. eLCeDekiem ktory mi sie spodobal jest Samsung LN32A450. [Widzieliscie moze obraz DV na tvhd? Jak to wyglada?]

wtorek, 22 lipca 2008, 04:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]