Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 ok 40 cali, plazma.. lcd..? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post ok 40 cali, plazma.. lcd..?
dzień dobry Państwu.

poszukuję telewizora ok 40 cali. mam dekoder N na kartę, stąd programy HD na tą chwilę odpadają (głównie oglądam TVN24, CNBC Biznes, TV BIZNES). posiadam również PS3 (zależy mi, by TV dobrze współpracował z konsolą). chce wydać max 2000zł (choć ok 1600-1700zł by pasowało bardziej).
pytanie: lepiej LCD czy PLAZMA? myślę o LG 42 PJ 350, czy to dobry wybór? może zupełnie coś innego? marka nie gra roli, oby był dobry i w rozsądnej cenie.

proszę o pomoc. z góry dziękuję.

sobota, 5 czerwca 2010, 14:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: ok 40 cali, plazma.. lcd..?
Nie wiem czy dobrze trafiłeś, tutaj raczej rozmawia się o sprzęcie do rejestracji obrazu i foto. Chyba mogę (a mogę? :roll: ) polecić Ci forum ogólnotematyczne o telewizji HD. http://hdtv.com.pl/
Jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie z tematu się nie spodziewaj. Raczej możesz poznac wady i zalety obu technologii, ale wybrać musisz sam. Z prostej przyczyny, zwolenników obu technologii jest mniej więcej tyle samo, więc zadając w ten sposób pytanie możesz wywołać kolejną dyskusję o wyższości "Mercedesa nad Audi" czy tez odwrotnie.
Jeśli ma to dla Ciebie jakieś znaczenie, osobiście preferuję jednak TV plazmowe a w autach markę (niepotrzebne) :wink:
Pozdrawiam.

sobota, 5 czerwca 2010, 19:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]