Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 08:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 32" LED TV 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post 32" LED TV
Witam! Na wstępie mówię, że szukałem w googlach i na allegro o tym co zaraz napiszę przez kilka dni i dalej mam mętlik w głowie, bo ja się zbytnio nie znam. Otóż muszę jak najszybciej podjąć decyzję odnośnie telewizora FULL LED. Proszę Was o pomoc w wyborze. Do telewizora podłączyłbym PS2,PSP (componentem), odtwarzacz DVD oraz VHS. Używałbym także czasem jako monitora, więc musi mięć fukcję podłączenia do PC. Także podłączę dekoder, prawdopodobnie przez HDMI. Czasem wezmę od brata PS3 i też podłączę. Chciałbym też by miał USB i żeby czytał filmy z prendrive'a w .avi i .mkv oraz żeby odtwarzał filmy z napisami .srt lub .txt. To chyba tyle, bardzo proszę o jak najszybszą pomoc! Pozdrawiam

środa, 28 lipca 2010, 15:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: 32" LED TV
sony ma takie w ofercie ale dopiero na 2018 wiec moze byc klopot, bo to jakies 6 lat po koncu swiata, nie wiadomo czy bedzie do czego podlaczyc

środa, 28 lipca 2010, 15:16
Nowy
Nowy

hehe ;p ja bym raczej wolał troche szybciej :P nieraz widziałem jakies telewizory z tymi funkcjami, tylko po prostu wtedy nie potrzebowalem i nawet nie patrzylem na model. a teraz, gdy takiego szukam, to nic nei mogę znalezc. pomoże ktoś? :(

środa, 28 lipca 2010, 15:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no ze wszystkimi tymi funkcjami co wymieniles to moze sa jakies settopboxy albo inne wynalazki, ty juz chcesz wlasciwie centrum multimedialne a nie telewizor

środa, 28 lipca 2010, 19:37
Nowy
Nowy

chyba nie bardzo rozumiesz :P chodzi mi po prostu o taki TV żeby podłączyć konsole do gier, DVD , dekoder, a to raczej są podstawy w telewizorach. natomiast gniazdo USB z odtwarzaniem filmow nie jest zadną nowoscią, nie sposób nie natknąc sie na takie TV w media markt, tylko po psortu nei wiem które wybrac, bo nei bardzo sie znam. dlatego właśnie proszę o pomoc.

środa, 28 lipca 2010, 19:48
Nowy
Nowy

przypomnial mi sie jeden z takich telewizorów, które spełniają te wymogi, jest to np. LG 32LH5000. tyle tylko, ze nie jest to LED. a zalezy mi na LEDzie, bo jednak kolory, kontrast duzo lepszy. takze uzytkownicy, bardzo proszę o pomoc!

środa, 28 lipca 2010, 19:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

przy okazji podales formaty ktore ma obslugiwac i napisy dodatkowo, wiec z checia poczekam az znajdziesz taki telewizor, bo we/wy to rzeczywiscie zadna nowosc i najtansze samsungi maja kilka kompletow, natomiast formaty i texty..... z checia zobacze ktore to modele maja takie ficzery

środa, 28 lipca 2010, 23:16
Nowy
Nowy

napisy? a co w tym takiego, jeszcze nei widziałem tv z wejsciem usb, które nie odtwarzaloby filmow z napisami, oczywiscie niektore nie odtwarzają polskich znaków, ale napisy to raczej zaden szał wsrod telewizorów z usb :P:P:P
natomiast, racja, mniej jest takich TV co odtwarzają np. MKV, ale SĄ, tylko po prostu nie wiem jakie. jak juz pisalem LG 32LH5000 to potrafi i nie jest jakoś KOSMICZNIE drogi, gdyby był to LED to nie zastanawiałbym się. mam nadzieję że któs mi pomoże! pozdrawiam

czwartek, 29 lipca 2010, 02:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wiesz, kiedyś poczytałem coś w stylu manuala jak ogarnąć wiedzę zawartą w internecie, potem na forum jeden z kolegów podał ciekawy sposób na zobrazowanie tego, co chce się powiedzieć. Może spróbuj w ten sposób?

czwartek, 29 lipca 2010, 23:47
Nowy
Nowy

1. szukałem w googlach
2. chodzi mi o LED
3. dla świętego spokoju sprawdzilem ZNOWU i nic nie było, google są po to by wyszukać jakieś ciekawe fora, gdzie doradzają uzytkownicy. więc wlasnie proszę o pomoc, jestem tu własnie Z GOOGLI...

piątek, 30 lipca 2010, 02:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

bo takie rzeczy tylko w erze

piątek, 30 lipca 2010, 02:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

groszek647 napisał(a):
1. szukałem w googlach

To może LEDów po prostu nie ma? :)
groszek647 napisał(a):
2. chodzi mi o LED

Wiem, ale w międzyczasie szukałem linku do tej stronki i wypadło mi.

I ja uważam, że po prostu takich jeszcze nie ma. :roll:

02.08.2010:
EDIT: Wpadło mi pod myszkę gdzieś tam, więc podaję Wszystkomający LED FullHD od Sony. :wink:
Tylko proszę Cię, nie wytykaj mi że nie ma tego czy tamtego. Znalazłem, podałem, nie czytałem opisu 3 razy.

piątek, 30 lipca 2010, 12:21
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]