Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 08:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 proszę o pomoc w doborze odpowiedniego TV 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post proszę o pomoc w doborze odpowiedniego TV
Witam wszystkich serdecznie :) , proszę o pomoc w doborze odpowiedniego dla mnie TV, może przybliżę bardziej jakie mam warunki, odległość od ekranu to 3 metry, +/- 20cm, programy najczęściej oglądana to kanały sportowe (piłka nożna, siatkówka), filmy z PC (720p, 1080p, br itd.) TV będę oglądał głównie wieczorem, w tygodniu od 17:00 do 23:00, w weekendy różnie, co do wielkości TV to myślałem, że dobry będzie tak 40”, raczej LCD z podświetleniem LED niż prądożerca plazma, mój sygnał to UPC Pakiet Select HD, po zakupie nowego TV dokupię pakiet C+ z C+ SPORT HD, ma na chwile obecną jakieś 4 kanały HD, TV chce zmienić ze względu na EURO2012 :D bo z takiej odległości na moim 22” monitorze od PC to nie wiele będzie widać… chciałbym by podczas oglądania euro piłka po mocnym kopnięciu za pola karnego w bramkę nie przeskakiwała po ekranie… płynność w sporcie i w filmach akcji - to dla mnie najważniejsze w nowym TV, ale wygląd też ma znaczenie, jak najmniej ramki, ładny elegancki wygląd, do nowocześnie zrobionego mieszkanka, nie musi mieć 3D, cenowo chciał bym się zmieścić do 2600 zł,

Z góry dziękuje i pozdrawiam
martinno

wtorek, 26 lipca 2011, 13:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]