Teraz jest niedziela, 22 lipca 2018, 22:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 O co znowu na tym forum chodzi?? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post O co znowu na tym forum chodzi??
Gdzie moderatorzy?
Tylko potrafią posty niektóre usuwać?
Proszę tego bluecanada jakoś zablokować.
Pozdrawiam

sobota, 18 lutego 2012, 09:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: O co znowu na tym forum chodzi??
Kuźwa zrobił się z tego forum niezły Saigon nie Canada :D
Aktywny użytkownik ten blucanada w ciągu trzech dni natrzepał ponad 1000 postów i to nie byle jakich. Zaraz pewnie i tu coś napisze

sobota, 18 lutego 2012, 10:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to z pewnością jakiś boot-wątpię żeby komuś się chciało tak klikać

sobota, 18 lutego 2012, 11:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Napiszcie na priwa do moderatorow, ja juz napisalem, bo to co tu sie dzieje to jeden wielki spam. Dlaczego nikt tego nie ogarnia? Nie ma to jak sie zobowiazac cos robic i nie robic ale miec tytul i pochlebstwa no i wladze. Tylko nie umiec jej wykorzystac. Jak pisalem o tym ze Hitler mogl stworzyc kraj potezny gospodarczo to sie moderator zaraz ujaenil i z perfidnym usmiechem edytowal post a jak jakas meda canadyjska pisze kilometrowe gasienice promujace zakupy on-line to jest zajebiscie. MODERATORZY DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie jest bazar tylko forum filmowe.
Czy trzeba rzucic jakas ..URWE zeby ktos zareagowal?

sobota, 18 lutego 2012, 14:18
Moderator
Moderator

ślepi nie jesteśmy.
nikomu nie chce się usuwać kilkuset postów, a nie mamy uprawnień do blokowania. i grzeczniej proszę, bo tu nikt nic nie dostaje za moderację, a na przykład po twoim tonie widać, jaki tu mamy za to "szacunek". i lepiej nie rzucaj mięsem, bo jeszcze kogoś wnerwisz.

wcale NIE jesteśmy tu od ROBOTY, zapamiętaj to sobie.

sobota, 18 lutego 2012, 17:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przepraszam, nie mialem zamiaru nikogo urazic.
Przeczytaj jeszcze raz co napisalem, to moze zrozumiesz co tam jest napisane.
Jak sie zrobi sieczka na forum raz a pozniej drugi to ludzie stad uciekna, bo forum nie jest kontrolowane i mozna tu samowolke uprawiac. A ton byl raczej blagalny. Ponad to zauwazylem oficjalnie, ze jak ktos napisze jeden post i w nim cos nie przypadnie do gustu moderatorowi to szybko sobie bez ceregieli usuwa a w takim wypadku jak ten, nie bylo zadnej interwencji w ciagu 3 dni.
Ten przypadek pokazuje, ze nikt nie czuwa nad tym forum i bez znaczenia czy mu za to placa czy nie. No a skoro moderator mowi, ze mu sie nie chce i innym tez, to po co wogole ten twor istnieje. Rownie dobrze uzytkownicy moga sobie szukac uzytecznych postow miedzy calym smietnikiem jaki zostal zrobiony. I wcale nie pisze o tym, zeby cie zdenerwowac. Wrecz przeciwnie, powinni wam dac wieksze mozliwosci.
Osobnik bluecanada na wstepie zrobil probe, a pozniej dokonal ataku na calego, bo zobaczyl to oczym napisalem powyzej.
A mozesz napisac publicznie, kto w takim razie ma uprawnienia do blokowania, zeby wszyscy uzytkownicy wiedzieli na przyszlosc do kogo uderzyc w krytycznej sytuacji, zanim bedzie za pozno? Forum jest fajne, jest duzo dyskusji, ale chyba sie zgodzisz ze mna, ze jesli to ma czemus sluzyc to powinna byc nad tym jakas opieka i realizowanie jej konsekwentnie, zeby nie bylo takich atakow jak ten, ktory osmiesza osoby zarzadzajace tym forum i ukazuje ich bezradnosc w takich sytuacjach.

niedziela, 19 lutego 2012, 02:04
Moderator
Moderator

może zrozumiałem, że jest tam napisane "MODERATORZY DO ROBOTY" i 38 wykrzykników.
jak ktoś chce uciekać to niech ucieka. denerwują mnie takie głosy jak twój. usunięcie jednego posta to chwila, usunięcie kilkuset to godziny. to ty nie rozumiesz, o co tutaj chodzi. wrobiono nas w moderację a nawet nikt nam za to nie powiedział "dziękuję". sam zaszczyt ma wystarczyć. oczekiwanie więc od nas zaangażowania jest nieuprawnione.

uprawnienia do blokowania ma administrator, który się zmienia. nawet nie wiem, kto jest teraz.

niedziela, 19 lutego 2012, 12:16
Moderator
Moderator

BP777 napisał(a):
ale miec tytul i pochlebstwa no i wladze.

Mam (a w wypadku tych kilkuset ostatnich wpisów to GrassHoppeR wziął na siebie) darmowy obowiązek i dodatkowo Twoje kłamstewka i złośliwości.

BP777 napisał(a):
Jak pisalem o tym ze Hitler mogl stworzyc kraj potezny gospodarczo to sie moderator zaraz ujaenil i z perfidnym usmiechem edytowal post

Pisałeś że ludzie chętnie by w takim kraju zamieszkali, a ja edytowałem ten post z grymasem obrzydzenia, a nie z perfidnym uśmiechem.
Propagowanie narodowego socjalizmu jest karalne.

BP777 napisał(a):

Też można. Zależy to od Twojej kultury osobistej.

niedziela, 19 lutego 2012, 15:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kotin napisał(a):
BP777 napisał(a):
ale miec tytul i pochlebstwa no i wladze.

Mam (a w wypadku tych kilkuset ostatnich wpisów to GrassHoppeR wziął na siebie) darmowy obowiązek i dodatkowo Twoje kłamstewka i złośliwości.

BP777 napisał(a):
Jak pisalem o tym ze Hitler mogl stworzyc kraj potezny gospodarczo to sie moderator zaraz ujaenil i z perfidnym usmiechem edytowal post

Pisałeś że ludzie chętnie by w takim kraju zamieszkali, a ja edytowałem ten post z grymasem obrzydzenia, a nie z perfidnym uśmiechem.
Propagowanie narodowego socjalizmu jest karalne.

BP777 napisał(a):

Też można. Zależy to od Twojej kultury osobistej.

Kotin, wstawiles usmieszek, ze ACTA edytowalo moj post po czym go zlikwidowales, to po pierwsze, po drugie wcale sie nie wypieram tego, ze napisalem iz ludzie chcieli by mieszkac w takim kraju z wiadomych wzgledow ezystencjonalnych. Jedynie napisalem to skrotowo uzywajac innego slowa co by cie znow nie bulwersowac. Masz problem to udostepnie poczte publicznie o czym ze mna pisales, z ktorej wynika iz przyznales mi racje w popelnionym przez ciebie bledzie usuniecia mojego postu i przpraszales za brak swojej nieomylnosci.
Ani jednym slowem w moim poscie nie zachecalem do nasladowania Hitlera ani nie propagowalem zarzucanych przez ciebie czynow a jedynie bylo to merytoryczne rozwarzenie tematu w swietle danej sytuacji odnosnie ACTA.
Po trzecie nie zwalaj na nikogo obowiazku ani winy i sie nie wymiguj od odpowiedzialnosci za swoje czyny ani nie zaslaniaj innymi osobami.
Ostatni punkt o jakim wpsomniales dokladnie zobrazowal to, czego szukasz w postach aby je edytowac, co moglo jedynie spowodowac (miedzy innymi) twoja reakcje na zaistniala sytuacje.
I zanim kogos oskarzysz o klamstwa to zastanow sie co wypisujesz, bo zarzucenie komus czegos, czego sie nie jest w stanie udowodnic, oprocz tego ze jest karalne, to moze osmieszyc publicznie.

niedziela, 19 lutego 2012, 17:03
Moderator
Moderator

BP777 napisał(a):
Masz problem to udostepnie poczte publicznie o czym ze mna pisales, z ktorej wynika iz przyznales mi racje w popelnionym przez ciebie bledzie usuniecia mojego postu i przpraszales za brak swojej nieomylnosci.

Jestem takim samym jak Ty uczestnikiem forum. Napisałem ze nie jestem nieomylny, żebyś nie odczuł ze się wywyższam. Masz potrzebę żeby mieć rację, to trudno. Jeżeli masz pewność że urodziłem sie po to by Ci szkodzić, to proszę masz moją zgodę na udostępnienie (byle całej) naszej prywatnej korespondencji. Ja swojego postępowania, poglądów i osobowości, raczej w wieku 53 lat nie zmienię.
pozdrawiam.
kotin
Piotr

niedziela, 19 lutego 2012, 19:44
Moderator
Moderator

Ale jak się temat zaczyna!
Gdzie moderatorzy?
Jak gdybyśmy byli za wszystko odpowiedzialni, a czy ktoś się spytał, czy moderator ma możliwość blokowania bota?

niedziela, 19 lutego 2012, 20:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

moze miec, poproscie admina zeby ten co najczesciej bywa na forum mial opcje usuniecia usera (o ile nie macie oczywiscie)

poniedziałek, 20 lutego 2012, 01:42
Moderator
Moderator

nie mamy, prosiliśmy, nie otrzymaliśmy. nikt się tym nie interesuje, nawet nie wiemy kto jest adminem. nikt się z nami nigdy nie kontaktuje, jak w tej sytuacji mamy za cokolwiek odpowiadać?

poniedziałek, 20 lutego 2012, 10:42
Administrator
Administrator

Witam,

Proszę problemy, sugestie do administratora wysyłać na adres email pomoc(at)swiatobrazu.pl.

Postaramy się pomóc we wszystkich problemach, które wymagają interwencji admina, pozostałe rzeczy proszę kierować do moderatorów.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

poniedziałek, 20 lutego 2012, 12:13
Moderator
Moderator

Ta regułka zabrzmiała, jak z jakiejś auto-odpowiedzi.
Więc wszyscy teraz widzicie ile możemy.

poniedziałek, 20 lutego 2012, 13:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona