Teraz jest niedziela, 15 lipca 2018, 23:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 pytanie o telewizor --- baaardzo duży telewizor 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post pytanie o telewizor --- baaardzo duży telewizor
Cześć, mam sprawę, ostatnio dużo mówią o tym żeby się zareklamować na telebimie , dzwonią do mnie z różnych agencji i oferują mi taką reklamę. Przeglądałem ostatnio w sieci taki portal branżowy [ do wiadomości admina ] http://www.telebimy-baza.pl i jak widzę po ile się sprzedaję taką reklamę to zaczynam się zastanawiać czy samemu nie kupić sobie telebimu. Zrobienie spotu reklamowego to chyba nic trudnego. Trochę zabawy w Paint – dwa zdjęcia i gotowe. Co myślicie o moim pomyśle ? Kupić używany telebim , podpiąć prąd i emitować reklamy. Da się z tego wyżyć ? Bo jak mam dopłacać do biznesu to zostanę przy tym co mam. Wiadomo kryzys nie oszczędza nikogo - ale z drugiej strony jestem trochę hazardzistą i lubię inwestować w coś nowego. Moja żona ostatnio mówiła , że widziała u nas w mieście taki kolorowy ekran. Doradźcie bo jak nie, to to chyba pozostaje mi inwestować w Bamber Golb :-) które ostatnio wypłaca tylko 3/4 wpłaconych pieniędzy.

Powiedzcie , czy w taki telewizor to warto zainwestować zaskórniaki czy lepiej odpuścić sobie ..

pozdro

środa, 8 sierpnia 2012, 14:34
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: pytanie o telewizor --- baaardzo duży telewizor
Wpłacający do Amber Gold i drużyna siatkarzy - to co ich łączy to marzenia o złocie. Dołączysz? Kto ma ci dać odpowiedź na to czy biznes wypali?
Lokalizacja takiego ekranu to podstawa. A jak już się uporasz ze wszystkimi skargami, że świeci i spać nie mogą wtedy zamienisz się w telemarketera i zaczniesz liczyć rachunki telefoniczne bo trzeba zdobyć klienta ( i to nie samym paintem). Przemyśl i sam daj sobie odpowiedź. Powodzenia.

piątek, 10 sierpnia 2012, 13:00
Nowy
Nowy

Post Re: pytanie o telewizor --- baaardzo duży telewizor
a jakbym wynajął call center do umawiania mnie na spotkania handlowe?
Sprzedawać potrafię - tylko faktycznie nie chcę tracić czasu na cały dzień dzwonienia , żeby umówić jedno spotkanie.

sobota, 11 sierpnia 2012, 10:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]