Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 12:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Czarne, poziome igiełki/zakłócenia 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Czarne, poziome igiełki/zakłócenia
Kupiłem nowy magnetowid PHILIPS VR1500. Na odtwarzanym materiale SVHS pojawiają się straszne poziome czarne igiełki. Występują gdy odtwarzam kasetę nagraną na MS5. Wszystkie inne magnetowisy odtwarzały OK, czyli JVC 9850, 6850, 9700. Nowy PHILIPS VR 1200 też odtwarza OK. Serwis wmawia mi, że mam kamerę do d... Może jest i nie młoda, ale nigdy nie występowały mi takie zakłócenia z innym sprzętem nawet starszym od kamery.
Czy ktoś ma podobny problem i czy udało się go rozwiązać?
POWTÓRZĘ:
Poziome krótkie czarne igiełki.

środa, 6 lutego 2002, 18:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Magnetowidy
Ludzie dlaczego się tak wszyscy napalacie na te sprzęty. Sam dałem się w to wciągnąć. Mój JVC 7600 serwis odwiedził chyba z 10 razy. Tam się dowiaduję że magnetowid jest ok to wina kamery. Jadę do serwisu z kamerą tam jest odwrotnie. Problem się skończył po zakupie magnetowidu Panasonica. Obraz kryształ, zero zakłuceń. LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO DZIADOSTWA JEŚLI CHCECIE ODDTWARZAĆ KASETY NAGRANE W MS4 LUB MS5 TO TYLKO MAGNETOWID PANASONIC!!!!!!

czwartek, 28 marca 2002, 01:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Kupiłem magnetowid SVHS Panasonic HS820 za 1500zł i nie mam z nim żadnych problemów, obraz i dźwięk b.dobry. Za tą cenę naprawdę godny polenia.

poniedziałek, 8 kwietnia 2002, 13:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post magnetowid
naczytałem sie kiedyś w life video( piszą bo mają z tego kase) o philipsie 960- miał takie opisy - 7 głowic - cudo , że go kupiłem ( na szczęście do pracy nie dla siebie
kosztował dużo!! i jest taki syf że od 2 lat służy jako podstawka na kasety
Mają rację - tylko Panasonic
Kuipłem dla siebie jvc i miałem czarne centki - tego samego dnia go oddałem,
Teraz mam cyfrę
Mam do sprzedania w super stanie magn. Panasonic hs 950

czwartek, 16 maja 2002, 09:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaki magnetowid
Z magnetowidami to cała historia sztuki w zarysie. Moim skromnym zdaniem Jeżeli kupujecie magnetowit to najlepiej dostosować go do sprzetu jakim już dysponujemy ( z praktyki wiem że można serwisowo dostroić różne firmy do siebie ale po co ? ) Kupcie sobie jedną firmę ( w naszych warunkach klimatycznych w grę wchodzi Panasonic i Sony, dajcie sobie spokój z JVC, Kiedyś miałem super magnetowid telefunken, ale obecnie mam dwie firmy właśnie Sony i Panasonic -współpracują całkiem dobrze. HEJ

poniedziałek, 7 października 2002, 12:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Podobnie jak reszta grupowiczow uwazam ze Panasonic jes tb.dobrym sprzetem sam "zajechalem na smierc" dwa Panasonici NV-HS1000 ( co co bardziej obeznani w temacie wiedza ze resurs glowic amorficznych w tych magnetowidach wynosci ok.1500-2500 godz. ) teraz robie na HS-950 i 850 zero problemow, mialem kiedys do czynienia ze sprzetem Sony tez godny uwagi ...
Pozdrawiam

sobota, 12 października 2002, 14:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]