Teraz jest niedziela, 22 lipca 2018, 20:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Edycja - insert i dubing 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Edycja - insert i dubing
Dostałem magnetowid Panasonic-a NV-HS 700 który ma funkcje montażowe. Próbowałem uruchomić funkcje montażowe lecz coś nie tak. Czy do montażu muszę podłączyć dodatkowy magnetowid po Lanc?

poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 10:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Insert i dubbing
Jeśli magnetowid posiada te funkcje to nie,sygnał który ma zastąpić oryginalny może bć podany i po kablu euroscart,czy chinch,jeśli jest trzecie wejście z przodu.Tak było w innych panasonikach tego modelu nie znam.Cześć.Ważne by trzymać się instrukcji(użycie pauzy konieczne).

poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 20:21
Nowy
Nowy

Wchodzę w menu, ustawiam edycja i powinno pojawić się insert, dubing i parę innych rzeczy. Po wejściu w menu widzę jedynie napis edycja

poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 21:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Insert i dubbing
Jakie menu?Znajdź koniec sceny którą chcesz zastąpic.Wyzeruj licznik.Znajdź początek sceny ktorą czcesz zastąpic,zatrzymaj pauzą,wcisnij insert albo insert i dubbing jeśli chcesz dodatkowo zastąpić głos.Podawaj sygnał który ma wejść na insercie.W momencie gdy uznasz ,że już ,zwolnij chyba pauzą magnetowid insertujący.insert sam wylączy się gdy dotrze do 0000000000000 ;-).Zrób proby.Chyba dobrze pamiętam bo insertowałem całe życie na panasonikach ;-) .Cześć. Acha,żadne wchodzenie w menu nie było konieczne.Ale nie znam tego modelu.Panasonik byl jednak uparty w stosowaniu swoich rozwiązań ,zresztą logicznych w porównaniu z jvc np.Napisz czy wyszło.

poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 16:34
Nowy
Nowy

Zgodzę się z Tobą jedynie w pewnych kwestiach. Opisana sytuacja funkcji montażowych jak np. insert jest w magnetowidach Panasonica, które mają na panelu przyciski insert i dubbing jak np. NV-HS 900 czy też 950 Opisywany magnetowid NV-HS 700 podobnie jak model NV-HS 1000 ma menu w którym wybiera się funkcje montażowe, ma również edytor scen.

poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 23:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Edycje - insert i dubbing
No to ja cie przepraszam.Dopadnę kumpla to spytam i napiszę.Cześć.

wtorek, 20 kwietnia 2004, 20:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]