Teraz jest niedziela, 22 lipca 2018, 01:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Sony czy Panasonic. Pomozcie w wyborze. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Sony czy Panasonic. Pomozcie w wyborze.
Witam,

Przymierzam sie do kupna telewizora i mam ogromne dylematy :roll: . W gre wchodza dwa SONY KV29CS60K lub Panasonic TX-29PM11. Obydwa sa w podobnej cenie. Ktory Waszym zdaniem lepiej wybrac :?:

Z gory dzieki za wszelkie info.

czwartek, 23 września 2004, 08:40
Nowy
Nowy

Sony to totalne badziewie.Sypia sie straszliwie.Zdecydowanie polecam Panasonica.Sam mam 29PX10 i jest super.Za nieduzo wieksze pieniadze niz 29PM11, mozna go kupic na http://www.e-panasonic.pl
Mysle, ze bedzie to najlepszy wybor

czwartek, 17 lutego 2005, 13:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Obie firmy mają dużą renomą.Ostatnio na czoło zdecydowanie wybija się
Panasonic. 29 M 11 to mocny wybór.Ale moi znajomi są zachwyceni
29 PX 10. Różnica warta do dopłaty.

piątek, 18 lutego 2005, 21:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Sony to totalne badziewie.Sypia sie straszliwie.Zdecydowanie polecam Panasonica.Sam mam 29PX10 i jest super.Za nieduzo wieksze pieniadze niz 29PM11, mozna go kupic na http://www.e-panasonic.pl
Mysle, ze bedzie to najlepszy wybor

haha ale bzdurki gadasz ja mam 2 telewizory sony
jeden trinitron(czy jakos tak) 29 cali staey ale jary ma z xx lat ale kosztował duzo i chodzi ok nic sie nigdy nie zepsuło nigdy no i 2 to wega engine lcd nowy (chyba tak nie chce m i się iść obakać dokładnie) i te zmasakra jak oglodam dvd to jakość super

ja bym panasona nie kupił bo są jakies brzdkie dla mnie nie podobajami sie a jak sie któryś podoba to tyle juz kosztuje ze ...

sobota, 19 lutego 2005, 01:22
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Sony czy Panasonic. Pomozcie w wyborze.
tomciko napisał(a):
Witam,

Przymierzam sie do kupna telewizora i mam ogromne dylematy :roll: . W gre wchodza dwa SONY KV29CS60K lub Panasonic TX-29PM11. Obydwa sa w podobnej cenie. Ktory Waszym zdaniem lepiej wybrac :?:

Z gory dzieki za wszelkie info.

Ja mam SONY KV29LS60K , model wyższy od CS , ale sądzę że CS ma kineskop ten sam, więc warto

Cholernie dobrze się ogląda, jak przystalo na sony solidność i jakość widać i słychać i .... no

sobota, 19 lutego 2005, 07:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Bardziej obiektywnie - to wygląda w ten sposób.
Firma Sony -oficjalnie zapowiedziała ,że wycofuje się z produkcji
telewizorów tradycyjnych - a wpadki trafić się mogą każdemu;

"Sony Corporation oświadczyło, że dziesięć modeli telewizorów z kineskopem Trinitron, sprzedawanych między styczniem 1998 a czerwcem 1999 może wykazywać wady elementów zasilacza. Ocenia się, że ogólna liczba sprzedanych w tym okresie odbiorników wynosi 340 tysięcy szt.. Sony zobowiązało się do bezpłatnego usunięcia wady. Koszt operacji wyniesie 15.07 mln $. "

Firma Panasonic/dane Puls Biznesu /osiągnęła 10 -cio krotny wzrost zysku netto.To efekt dobrej sprzedaży telewiorów z płaskimi kineskopami i odtwarzaczy dvd.

Ale najlepiej obejrzyć samemu .
Obie firmy to mistrzowie rynku. Ale w tej dziedzinie /telewizorów/
obecnie Panaonic jest notowany wyżej.

sobota, 19 lutego 2005, 12:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Bardziej obiektywnie - to wygląda w ten sposób.
Firma Sony -oficjalnie zapowiedziała ,że wycofuje się z produkcji
telewizorów tradycyjnych - a wpadki trafić się mogą każdemu;

"Sony Corporation oświadczyło, że dziesięć modeli telewizorów z kineskopem Trinitron, sprzedawanych między styczniem 1998 a czerwcem 1999 może wykazywać wady elementów zasilacza. Ocenia się, że ogólna liczba sprzedanych w tym okresie odbiorników wynosi 340 tysięcy szt.. Sony zobowiązało się do bezpłatnego usunięcia wady. Koszt operacji wyniesie 15.07 mln $. "

Firma Panasonic/dane Puls Biznesu /osiągnęła 10 -cio krotny wzrost zysku netto.To efekt dobrej sprzedaży telewiorów z płaskimi kineskopami i odtwarzaczy dvd.

Ale najlepiej obejrzyć samemu .
Obie firmy to mistrzowie rynku. Ale w tej dziedzinie /telewizorów/
obecnie Panaonic jest notowany wyżej.

Masz racje co do tego ze panasonic zarabia najwiecej ale to nie znaczy że jest lepszy tylko dlatego ze sprzedaję wiecej telewiorów

dla przykładu firma sony sprzedaje najwięcej aparatów cyfrowych a najjepsza nie jest, bardzo dobra ale nie najlepsza np olimpus mający najlepsza optykę (minolta kupuje od olimpusa optyke i inne firmy też) i ogolnie lepsze aparaty niż sony sprzedaje mniej
Dla tych co powiedzia ze olimpus nie ma najlepszej optyki mowie z e firma olimpus jako jedyna ma dale zaawansowaną optyke do urządzeń medycznych (ja sie na nich nie znam ) ale wiem ze wszystkie urządzenia w szpitalach markowe i najlepsze mają właśnie optykę olimpusa

ja nie stwierdzam że sony czy panasonic to badziewie takie wypowiedzi mnie denerwują i świadczą ze ktoś sie porostu nie zna albo że ma panasonica który sie psuje (a kolegi sony sienie psuje) i widocznie to go boli i gada ze sonego by nie kupił bo jest chała itd eheh

w sytuacji gdy parametry są porównywalne jakoś taka sama albo różnice niezauważalne i cena zbliżona to warto sie dowiedzieć czy model nie ma jakis wad fabrycznych (tak jak kolega pisał o jakiś partiach sony) i jak nie ma t o podstawa to wrażenie jakie robi -porostu wygląd
kazdy ma różny gust

pozdro

sobota, 19 lutego 2005, 14:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cieszę się ,że na tym forum nie kursują głupoty , ale konkrety.Mam dostęp do wielu telewizorów , ale ocena każdego z nas może być wyłącznie subiektywna .Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki .
Swoje informacje staram się opierać na opinii posiadaczy danej marki telewizorów.
Bardzo duże znaczenie mają prferencje i potrzeby odbiorcy.
Obserwując dwa telewizory tej samej klasy, podłączone do tego samego
żródła ocena widzow jest następująca:
na 10 osób - 5 osób wybiera Panasonica , 4 JVC , 1 Sony /te telewizory braly udział w teście /32 PX10 Panasonic, 32 X4 JVC , 32 CS 70/
Opinia obiegowa - też to potwierdza.
Przy innych modelach może być inaczej.

sobota, 19 lutego 2005, 15:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]