Teraz jest wtorek, 19 czerwca 2018, 08:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Zestaw mikroport bez mikrofonu? Czy istnieje? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Zestaw mikroport bez mikrofonu? Czy istnieje?
Hej,

Pytanie tak jak w tytule - Posiadam mikrofony Rode smartlav oraz lavalier, jednak czas pozbyć się tych wszystkich kabelków. Poszukuję jakiegoś zestawu receivera i transmittera ale BEZ MIKROFONU. Czy istnieje taki zestaw?
Chodzi mi o to aby jedną skrzynkę podłączyć sobie do lustrzanki a drugą na klips do paska i podpiąć mikrofon. Szukałem długo ale praktycznie wszystko co znalazłem to zestawy bezprzewodowe razem z mikrofonem - np BOYA BY-WM6, a nie chcę dopłacać za mikrofon, którego i tak nie użyję. Ktoś zna takie zestawy w cenie do ~500zł +-100zł?

środa, 17 stycznia 2018, 12:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Zestaw mikroport bez mikrofonu? Czy istnieje?
Sa takie zestawy, ale nie w takim budzecie, bierza ta Boye, w tej kasie nie ma co wydziwiac, to sa male pieniadze i nie ma za bardzo nad czym dyskutowac.
Ile przeplacisz za ten mikrofon? w takich zestawach to i tak jakis zwykly tani chinczyk bedzie, wiec bez znaczenia.

środa, 17 stycznia 2018, 13:57
Nowy
Nowy

Post Re: Zestaw mikroport bez mikrofonu? Czy istnieje?
Dzięki bardzo za odpowiedź,

W takim razie pozostało mi wybrać odpowiedni mikroport. Do transmiterów i tak podpięty będzie lavalier, więc mikrofon z zestawu wrzucę w kąt na czarną godzinę gdybym kiedyś potrzebował.

Pytanie tylko teraz czy wydawać te 600~ zł czy może w przypadku podpięcia dobrego mikrofonu i nagrywania w odległości max 10 metrów zainteresować się tańszymi modelami?

Mam tutaj na myśli Boya BY-WM4 / BY-WM5 lub Saramonic'a SR WM4C. Myślisz, że różnica będzie spora między tymi zestawami a wersją WM6? Nie potrzebuję wyświetlacza i podobnych funkcji z WM6, a niestety na internecie próżno szukać porównań różnych zestawów. No i cena to następny punkt - Zestaw za 600zł a za 250 lub 350 to jednak dwa inne światy.

środa, 17 stycznia 2018, 16:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]