Teraz jest piątek, 26 kwietnia 2019, 07:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Akumulator do JVC - BN-V408U 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Akumulator do JVC - BN-V408U
witam. mam obecnie taki problem kupiłem na allegro kamerkę ale nie czerpie ona prądu z akumulatora. Jezli podłącze ją do kontaktu to działa normalnie zaś na akumulatorze się jedynie zaświeci lapka i gaśnie. czy jest możliwe żeby akumulator aż tak był wyczerpany????. Czy mozę być jakiś inny powód tego, że prąd nie jest pobierany przez akumulator????. czy może być jakieś uszkodzenie kamerki co przyczynia się do tego iż prąd nie jest pobierany. czekam na wasze odpowiedzi. posiadam kamerką JVC GR-D21E. mile widziany byłby kontakt na gg 2370867

niedziela, 27 marca 2005, 22:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jeśli na akumulatorze świeci w kamerze dioda choćby przez moment - to znak, że prąd z niego dochodzi do kamery, tylko jest tak słaby, że kamera autumatycznie się wyłącza. Po prostu naładuj do końca akumulator - pierwsze naładowanie może trwać nawet parę godzin! Z opisu wynoszę wrażenie, że masz nienaładowany akumulator ewentualnie uszkodzony.

wtorek, 29 marca 2005, 19:11
Nowy
Nowy

Pisałem w Twoim bliźniaczym poście, że akku potrafią być padnięte na amen. Jak wspominałem - sprawdź kamerkę na dobrym akumulatorze. Sprawdź też napięcia miernikiem na zaciskach baterii - wszystko będzie jasne. Przerzutniki załączajęce komponenty urządzenia nie uruchomią się przy zbyt słabym prądzie.

wtorek, 29 marca 2005, 20:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]