Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2019, 18:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 ostrzeżenie 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post ostrzeżenie
Chcę wszystkich przestrzec przed kasetami EMTEC kupowanymi w Saturnie są pomieszane, i w takich samych niebieskich opakowaniach.
są kasety z czerwoną klapką i te są dobre oraz są w innej jednolitej obudowie, gdzie prawdopodobnie winny jest mechanizm kasety bardziej ciasno chodzący lub są zleżałe bo syfią niemiłosiernie, kolega kupił do panasonica i to co nagrał (a kamera nie protestowała) niestety odtwarzał z przygodami aż do wyłączenia się kamery włącznie.Wziąłem od niego nową zapakowaną kasetę nagrałem ok 10 min na sony 2100 i pokazał się komunikat aby wyczyścić głowicę, a także przy odtwarzani pokazały się poziome pasy i się wyłączyła. Dalej już nie eksperymentowaliśmy, pięć kaset poszło w śmietnik. Ale z czerwoną klapką używam od dł€ższego czasu i jak do tej pory nic hcoć ja używam kaset tylko raz no chyba że są to ekselence lub złote TDK to i trzy razy ale to rzadko . Pozdrawiam i radzę zaglądać pod folię.

piątek, 13 maja 2005, 23:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

:D nie zawsze to co tanie jest dobre raczej to nie idzie w parze
ja od lat stosuje Kasetki sony do kamer sonego i nie inaczej
raz przejechałem sie na kasetach Fuji

sobota, 14 maja 2005, 13:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Niestety kiedyś już o tym pisałem ale kupiłem też w MM kasety sony premium i też były przemieszane miały różne obudowy pomimo takiego samego opakowania, i niestety część wyrzuciłem. Teraz gram na TDK Złote lub srebrne lub właśnie na EMTEC ale z czerwoną klapką lub na sony ale EXELENCE choć te są niestety drogie.

sobota, 14 maja 2005, 21:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja podobnie jak "zakręcony" do swojego te-erfauka kupuje sony Digital8 z czerwona klapką - i jeszcze odpukac nie narzekałem. Nie oszczedzajmy na tym co kochamy :)

piątek, 24 czerwca 2005, 12:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]