Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2019, 14:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Jaki kabel między DVD a projektorem? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaki kabel między DVD a projektorem?
Jakim kablem najlepiej połączyć odtwarzacz DVD z projektorem LCD oddalonym o około 10m. Zaznaczam, że nie chodzi mi o typ złączy (CHINCH, SCART) lecz o budowę i parametry samego przewodu. Jestem już zdecydowany, że połączenie będzie się odbywało za pośrednictwem sygnału kompnentowego (Y/Cr/Cb, 3 przewody zakończone wtykami CHINCH), lecz na razie (tj. podczas remontu mieszkania) chcę położyć sam kabel. Tylko jaki jest najlepszy?

środa, 19 lutego 2003, 09:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Połączenie bezprzewodowe.
Witam

Co do kabla to nie doradzę...
A próbowałeś może urządzeń bezprzewodowych,które w ogóle pozbawiłyby Ciebie tego problemu? Jest to koszt 500-700PLN (Philips produkuje taki wynalazek), ale nie wiem czy jakość obrazu nie jest podczas przesyłu w jakiś sposób zakłocana - no i czy sygnał radiowy którym przesyłany jest obraz nie jest podatny na zakłocenia np komórek itp. Z tego co widziałem w sklepie (sygnał przesyłany na dosyć dużą odległość przez strop między kamerą DV a TV) jakość obrazu była bardzo dobra.
Z drugiej strony sam się kiedyś zastanawiałem jakie są straty na kablu (np 10metrów lub dłuższym).

Pozdrawiam

środa, 19 lutego 2003, 14:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]