Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2019, 16:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Flycam - czy warto kupić? 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Flycam - czy warto kupić?
Czy warto kupić to : http://www.allegro.pl/item124964920__no ... brazu.html

Cena wydaje sie atrakcyjna, ale nie wiem jak to się sprawuje. No i kto to produkuje? Wysłałem maila do sprzedającego, ale nie odpowiedział.

Piotr

środa, 6 września 2006, 08:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

szczerze mowiac smieszy mnie ten produkt :P szczegolnie jak widze canona xl i sposob trzymania tego czegos, co ma skusic ludzi pragnacych miec steadicama za 700 zloty

EDIT: aaaaa koles pisze "przeznaczony do canon xl1/2 :D " chyba nie zdaje sobie sprawy z ciezaru xl2 :D

środa, 6 września 2006, 08:44
Stały bywalec
Stały bywalec

No włąśnie. produkty konkurencjio zaczynają się od 1500 złotych, więc sią mocno nad tym zastanawiam.

Piotr

środa, 6 września 2006, 08:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zależy do czego potrzebujesz taki wynalazek... Niejedna firma (tzw. "weselne kręcioły"-do których się zaliczam) dysponująca "FLY-CAM'em" dolicza sobie niezłą kasę za zrobienie filmu z użyciem tego stabilizatora :) Oto link gdzie jedna z firm używa FLY-cam http://www.video-strip.pl/?p=galeria Możesz zobaczyć próbki możliwości tego wynalazku. Ja osobiście jestem pod wrażeniem!

środa, 6 września 2006, 08:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No włąśnie. produkty konkurencjio zaczynają się od 1500 złotych, więc sią mocno nad tym zastanawiam.
Wyobraz sobie ze biegasz 10 godzin trzymajac kamere za taki uchwyt:P dolicz sobie jeszcze wage obciaznikow i napiecie spowodowane tym zeby reka wciaz byla w jednej pozycji...

Moja wyobraznia jakos nie widzi tego produktu w uzytkowaniu.

[ Dodano: Sro Wrz 06, 2006 10:01 am ]
redbull napisał(a):
Ja osobiście jestem pod wrażeniem!
A ja osobiscie nie

środa, 6 września 2006, 08:52
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie chodzi mi o istotę tego typu urządzeń tylko o ten konkretny model. Wiem, że nie jest to wygodne, ale nikt nie będzie biegał ileś godzin z tym sprzętem. To się wykorzystuje do pewnych ujęć, a nie do filmowania całej imprezy np. wesela.

Piotr

środa, 6 września 2006, 09:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie chodzi mi o istotę tego typu urządzeń tylko o ten konkretny model. Wiem, że nie jest to wygodne, ale nikt nie będzie biegał ileś godzin z tym sprzętem. To się wykorzystuje do pewnych ujęć, a nie do filmowania całej imprezy np. wesela.
Twoja sprawa :] tylko wyrazilem swoj poglad na taki wynalazek - jak ktos mi pisze ze to jest do xl1/2 :D to nie moglem sie powstrzymac... Ale 700 zloty to znowu nie jakas straszna kwota do straty w przypadku nietrafionego zakupu

środa, 6 września 2006, 09:04
Nowy
Nowy

jak pierwszy raz koles zaczal sprzedawac ten sprzet - poprosilem go o przeslanie kilku zdjec z bliska tego "urzadzenia"...
tragedia... to jest manufaktura garazowa!

środa, 6 września 2006, 09:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Do kolegi z Kuby: Jak mniemam ujęcia na stronie którą podałem nie są zrobione "FLY-cam'em" za 699zl :roll: Zrobienie tak płynnych ujęć bez użycia kranu, to robi wrażenie. Chyba że masz na to inny patent - chętnie wysłucham...

środa, 6 września 2006, 09:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Do kolegi z Kuby: Jak mniemam ujęcia na stronie którą podałem nie są zrobione "FLY-cam'em" za 699zl :roll: Zrobienie tak płynnych ujęć bez użycia kranu, to robi wrażenie. Chyba że masz na to inny patent - chętnie wysłucham...
heheh ale czy ty uwazasz ze tamte nagrania sa jakies specjalnie dobre i moga sluzyc jako reklama? :D lol :mrgreen: :mrgreen: obejrzalem jeden to szybko wylaczylem

Taki fly cam to dobry bajer na klientow i tyle... btw bull moge chyba miec wlasne zdanie na ten temat? Przeciez nikomu nie narzucam zeby nie kupowal, tylko mowie co mysle :] wiec wyluzuj...

redbull napisał(a):
Zrobienie tak płynnych ujęć bez użycia kranu, to robi wrażenie
Kranu :D hmmm ale porownanie flycam vs kran :mrgreen: widziales kiedys kran :D jak pracuje? i wogole?

Ostatnio edytowano środa, 6 września 2006, 09:32 przez kubanczyk, łącznie edytowano 4 razy

środa, 6 września 2006, 09:27
Nowy
Nowy

redbull - musze cie zmartwic ;) te ujecia robione sa "podobnym urzadzeniem" http://www.flycam.pl/ tyle ze ten gostek spiewa sobie za to "cacko" cos kolo 1499,- i to tez niestety jest garazowa manufaktura.

środa, 6 września 2006, 09:28
Stały bywalec
Stały bywalec

Wasze opinie są cenne, ale merytoryczne. Istotnie oglądałem produkty firmy Dykban. Ten na przytoczonej aukcji ze zdjeć wygląda podobnie. Dlatego moje wątpliwości. Jeśli ktoś już próbował go używać (lub podobny) prosze o opinię nt. użytkoania.

Piotr

środa, 6 września 2006, 09:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

redbull - musze cie zmartwic ;) te ujecia robione sa "podobnym urzadzeniem" http://www.flycam.pl/ tyle ze ten gostek spiewa sobie za to "cacko" cos kolo 1499,- i to tez niestety jest garazowa manufaktura.
CANON - XM1/2 XL1/2 i inne :D to samo ja nie wiem skad im sie bierze tam xl, juz widze xl2 na takim czyms jak biegam heheh

środa, 6 września 2006, 09:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Taki fly cam to dobry bajer na klientow i tyle... btw bull moge chyba miec wlasne zdanie na ten temat? Przeciez nikomu nie narzucam zeby nie kupowal, tylko mowie co mysle :] wiec wyluzuj...

Ok :)myślałem że miałeś już doświadczenie z tym całym flykamem... a twój sceptycyzm jest czymś poważnie uzasadniony. Jesli dobrze rozumiem - poprostu wyraziłeś - nazwe to... "wątpliwości co do funkcjonalności owego wynalazku oparte na... przeczuciu". Ja tego użądzenia w rękach nie miałem... ale jeśli faktycznie jest tak skuteczny jak to widać na http://www.video-strip.pl/?p=galeria to myśle że warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego "stabilizatora"
P.S mam nadzieje że nie mówiąc
kubanczyk napisał(a):
Taki fly cam to dobry bajer na klientow i tyle...

nie oceniałeś filmików... tylko technikę ujęć.

środa, 6 września 2006, 09:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ej redbull :D jaka technike ujec, to filmy z koła w domu kultury krecone przez nastolatki maja wieksza wartosc techniczna i artystyczna niz to co tam dales na stronie lol. Poucinane glowy, zadnego zachowania estetyki kadru, kątów nie wspominajac juz o tym jak to jest zmontowane. Nie wiem czym sie tam tak podniecasz? to twoja strona i chciales sie zareklamowac czy co?... Sie zdenerwowalem juz

redbull napisał(a):
"wątpliwości co do funkcjonalności owego wynalazku oparte na... przeczuciu"
Nooo ladnie to zironizowales :] Chcialbym widziec mine kogos kto to kupi i zamontuje do tego canona xl2 :] Wtedy pogadamy ironicznie o moim przeczuciu

środa, 6 września 2006, 10:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona