Teraz jest wtorek, 23 kwietnia 2019, 12:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jaka Lampa 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaka Lampa
Witam, chcę kupić lampę do kamery, nie mam zielonego pojęcia jaką. Czy kupować panasonica, czy jakąś inną. Zależy mi na lampie do 300 PLN.
I pytanie drugie, czy warto kupić nieorginalny akumulator, są jakieś cztery razy tańsze i mają leprze parametry niż orginalne.
Z góry dzięki za odpowiedź.

niedziela, 29 października 2006, 11:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

I pytanie drugie, czy warto kupić nieorginalny akumulator, są jakieś cztery razy tańsze i mają leprze parametry niż orginalne.

Myśle że zawsze warto kupowac nieorginalne akumulatory (w miare przyzwoitej jakości) gdyż: Załóżmy ze za nowy, orginalny akumulator do kamerki zapłacisz 100zł(teoretycznie) a za nieorginalny teoretycznie tej samej pojemności zapłacisz 50zł. Nawet jeżeli akumulator "podróbka" ma mniejsza wydajność to za 100zł możesz kupić sobie takie 2 i na pewno masz większą wydajność. Mam nadzieje ze w miare jasno napisałem... :wink:

niedziela, 29 października 2006, 13:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Tak też właśnei myślałem orginał do panasonica o pojemności 2700 kosztuje chyba 180 PLN, a zamiennik 3000 około 50 zł, za orginał mam trzy zamienniki i zgadzama się, że nawet jakby były troszkę gorzszej wydajności to i tak 3 razem będą lepszym zakupem. A odnośnie lamp może ktoś coś poradzić do Panasonica NV-GS180. Z góry dzięki.

niedziela, 29 października 2006, 14:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]