Teraz jest niedziela, 21 kwietnia 2019, 09:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 LAMPA SONY HVL-20DW2 + AKUM.F970.CZY NIE ZA CIężKIE 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post LAMPA SONY HVL-20DW2 + AKUM.F970.CZY NIE ZA CIężKIE
witam-mam kamere sony vx 2100 i zamieżam kupic lampe sony hvl-20dw2 oraz akumulator sony np-f970 , mam obawy czy ten zestaw ze względu na wage akumulatora nie będzie za ciężki ( czy nie zniszczy mi mocowania w kameże )prosze o pomoc.może jedna lampa zasilana akumulatorem zewnętrznym ?

piątek, 22 grudnia 2006, 15:42
Bywalec
Bywalec

Posiadam owa lampe ktora mocuje na moim PD-ku i nie wydaje mi sia za ciezka. Moze przez to ze czesto uzywam statywu naramiennego aby za szybko nie upasc ze zmeczenia. Powiem tak. Lampa jest wygodna do stosowania ze wzgledu na brak przewodow itp. Zanim jednak zakupisz ten produkt ostrzege Cie iz swiatlo jakie ona daje nie jest rewelacyjne. Charakteryzuje sie tym ze skupia swoj promien swiatla w centralnym miejscu a na obrzezach kadru nie rozjasnia wystarczajaco. Po prostu swiatlo nie jest rozproszone rownomiernie tak jak sie ma przy zastosowaniu zwyklych lamp UNOMATA. Natomiast jak dobrze wiemy wada tych lamp jest ich zlozonosc tzn. odznielnie lampa i bateria zelowa, ktorej noszenie nie nalezy do ulubionych :)
Tak wiec masz bracie dylemat ...

piątek, 22 grudnia 2006, 17:35
Bywalec
Bywalec

Bardzo dziękuje za odpowiedź lecz wróce do Pańskiej wypowiedzi odnosnie skupionego światła.Czy w takim razie czy nie przepala w tym centralnym miejscu ? Pisze Pan również ,że ją Pan stosuje więc może i ja będe zadowolony przy współpracy z vx-em.

piątek, 22 grudnia 2006, 20:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]