Teraz jest niedziela, 21 kwietnia 2019, 20:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 jakie kasey minidv najlepsze 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post jakie kasey minidv najlepsze
Witam. Chce, aby ktos udzielil mi konkretnej informacji, jakie kasety są najlepsze, tzn. chodzi mi o firmę głównie. Z tego co do tej pory czytałem to sony odpada bo po przeniesieniu firmy do francji sa do *** ( chociaż ja moją sony nagrywałem juz 6 razy i nic sie nie dzeje) słyszałem też o kasetach Basf dzisiejszy Emtec, a także o TDK że sa dobre, Panasoniki podobnie. JAkich wy uzywacie kaset w swoich kamkoderach??
Potrzebuje niezawodnych bo mama jedize do włoch.
Mam jeszcze pytanie do uzytkowników kamkodera Panasonic NV-GS80 jakie serwujecie mu kasety??
Jeszcze jedo pytanko, czytałem, ze jednym kasetki z takiej firmy chodzą dobrze , a drugim z innej, czy dobrze zrobie, jesli kupie kilka kaset z róznych firm, konkretnie chce kupić 2 z TDK 2 z EMTEC i 2 z Panasonica jak znajde gdzieś, czy taki meeting nie bedzie dla kodera/głowicy szkodliwy???

teraz chciałbym się zwrtócić do moderatorów forum. . Miałbym propozycję, żeby często powatrzające sie tematy, jakby chociaz ten z kasetami które najlepsze., przykleili tak ja na tej stronie http://forum.filmowiec.pl/viewforum.php?f=12 temat: ZANIM NAPISZESZ -- przeczytaj! . Gwarantuję, że na pewno ułatwi to zycie takim nowicjuszom jak ja i profesjonalistom hak wy, bo ci pierwsi nie bedą musieli szukać i zakłądać nowych tematów, a ci drudzy nie będa gadali cały czas o jednym i tym samym.

Pozdrawiam

piątek, 20 lipca 2007, 12:43
Moderator
Moderator

Post Re: jakie kasey minidv najlepsze
leymann napisał(a):
Miałbym propozycję, żeby często powatrzające sie tematy, jakby chociaz ten z kasetami które najlepsze., przykleili(...)

Idąc tym tokiem rozumowania to trzeba by "przykleić" 90% postów z Forum.
A to nie byłoby dobre rozwiązanie... Forum jest już podzielone na kilkanaście najważniejszych działów, w których łatwo już znaleźć potrzebne informacje - pozatym nic nie zastąpi tej magicznej opcji "SZUKAJ" - trzeba tylko chcieć.

A wielu nowych użytkowników nawet nie spojrzy na zawartość tylko od razu zakłada nowy wątek zadając po raz tysięczny te same pytanie.

Pozdrawiam

sobota, 21 lipca 2007, 09:03
Bywalec
Bywalec

szukałem to jedyne tematy jakie były związane z kasetami to były o sony prepium, kasety z MM i jeszcze pare, jednak w tych tematach nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

co do tego przyklejania, nie chodziło mi, żeby wszytskie tematy związane z kasetkami przyklejać, ale np.tylko 1 a porządny, czyli dosyć obficie rozwiniety

sobota, 21 lipca 2007, 10:16
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

zauwazylem ostatnio na nowych Panasonicach dziury magnetyczne
na Panasonicach Professional :cry:
czyzbym kupil jakis wybrakowki albo podroby?
te tasmy sa takze chwalone

poniedziałek, 6 sierpnia 2007, 14:46
Bywalec
Bywalec

Post Kasety do kamer DV
Witam.
Zwracam się z prosba do fachowców i doświadczonych.
Na jednym z forum wyczytałem opinie na temat kaset DV:

Cytuj:
kika
Gość
Wysłany: 23.08.2007 / 14.52
Mam pytanie i z góry dziękuję za grzeczne odpowiedzi.
Czy kaset DVCAM (PDV - 40 N lub PDV - 64) można używać do kamer Sony 2000 lub 2100
--------------------------------------
Video-Andrzej
Gość
Wysłany: 23.08.2007 / 17.03
Oczywiście, że można.
Ja osobiście je używam i jestem z nich zadowolony - zero problemów!
Drogie bo drogie, ale jeśli ktoś zajmuje się filmowaniem ważnych imprez-sytuacji takich jak ślub itp...., to cena nie powinna odgrywać roli, bo przecierz liczy się jakość!!
--------------------------------------
Doświadczony.
Gość
Wysłany: 23.08.2007 / 19.23
Jak ci nie szkoda głowic to używaj dalej. To dobre taśmy ale do kamer z profesjonalnymi głowicami , które są specjalnie utwardzane plazmowo.
---------------------------------------
reklamożerca
Gość
Wysłany: 23.08.2007 / 19.54
Proszę o odpowiedź ...profesjonalistów tego forum, te posty powyżej to, żart czy taki profesjonalizm tego forum.
----------------------------------------
Roby
Gość
Wysłany: 24.08.2007 / 15.39
Przecież to co napisał doświadczalski można łatwo sprawdzić. Moim zdaniem ma rację.
----------------------------------------

W związku z powyższym mam pytanie, jak to jest naprawdę z tymi kasetami DVCAM-PDV - 40 N. Ja mam kamerę SONY VX 2100E.(czy je można stosować w tych kamerkach a jeśli nie to dlaczego...??

[ Dodano: 2007-08-26, 11:19 ]
Witam ponownie.

Czyżby nie było na tym forum "fachowców", żeby mi odpowiedzieć na moje nurtujące mnie pytanie - o kasety DV jw.

Jeszcze raz proszę o pomoc.

piątek, 24 sierpnia 2007, 20:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]