Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 mikser 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post mikser
Witam,

Doradźcie mi proszę jakiś mikser video lub inną metodę dzięki której będę mógł zrobić relację live do Internetu z użyciem 2 kamer. Nie znam się na tym kompletnie... wiem tyle ze np h1 ma wyjscie sdi a jak wygląda sprawa przy kamerach tańszych (wyjście komponentowe?).

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam
Jarek

P.S.
Potrzebuję także dodawanie tekstu.

piątek, 18 kwietnia 2008, 20:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: mikser
Hej

Np. teraz na allegro jest http://allegro.pl/item348515652_cyfrowy ... amigi.html

Arizona to przyzwoity mixer w zupełności wystarczy, na sumę podłącz sobie np. canopus advc100 i masz wtedy wyjście na wyjście fire wire, to wpinasz do kompa i czym tam dalej pracujesz to już nie wiem, ale przechwytujesz strumień dalej... polecam arkaosa... na you tube możesz sobie wpisać "jatymy" są tam dwa klipy, masz podłączenie analog cyfra i cyfra analog, z użyciem mixera panasonic...

do samych zdjęć sobie zorganizuj dwa podglądy na źródła i jeden na sumę, no ostatecznie jeden chociaż przełączany żródło/suma

warto mieć dobre słuchawki aby operatorzy słyszeli co do nich mówisz, jak robisz koncert koniecznie stopery do uszu, na to słuchawki, słychać realizatora...

pozdrawiam
Muchomor

niedziela, 20 kwietnia 2008, 19:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]