Teraz jest wtorek, 23 kwietnia 2019, 12:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Lampa 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Lampa
Chce kupić lampę do kamery Panasonic GS500. Zależy mi na tym aby lampa była zasilana albo oryginalnego akumulatora Panasonica albo z akumulatorów AA. Na razie znalazłem oryginalną lampę Panasonic VW-LDC10E o mocy 10W oraz lampę Unomat DC3000 o mocy 20W http://tiny.pl/8wb6. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tych lampek ? Czy moc 10W jaką daje oryginalna lampa Panasonica jest wystarczająca do celów typowo amatorskich ? Z jakiej odległości potrafi oświetlić lampa 10W a z jakiej 20W ? Proszę doradźcie którą wybrać !!

Dzięki za pomoc !

poniedziałek, 8 września 2008, 16:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Lampa
XGrzesX napisał(a):
Chce kupić lampę do kamery Panasonic GS500. Zależy mi na tym aby lampa była zasilana albo oryginalnego akumulatora Panasonica albo z akumulatorów AA. Na razie znalazłem oryginalną lampę Panasonic VW-LDC10E o mocy 10W oraz lampę Unomat DC3000 o mocy 20W http://tiny.pl/8wb6. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tych lampek ? Czy moc 10W jaką daje oryginalna lampa Panasonica jest wystarczająca do celów typowo amatorskich ? Z jakiej odległości potrafi oświetlić lampa 10W a z jakiej 20W ? Proszę doradźcie którą wybrać !!

Dzięki za pomoc !

Nie wiem co to dla ciebie cele amatroskie bo to trochę szerokie pojęcie. Najważniejsze w jakich warunkach będziech najczęściej filmował. Ale z praktyki z kamerą GS400 wiem że 35 wat to minimum bo kamerka nie jest najjaśniejsza chociaż bardzo dobra gdy zapewni się jej dostatecznąilość luxów.

niedziela, 14 września 2008, 23:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]