Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2019, 14:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 dobry zamiennik do Panasonica DVC-15 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post dobry zamiennik do Panasonica DVC-15
Witam, chciałbym kupić jakiś dobry zamiennik oryginalnego akumulatora Panasonic CGP-D28s o pojemności 2800 mAh z którego byłem bardzo zadowolony. Niedawno kupiłem za 54 zł zamiennik firmy PREMIUM GOLD CGR-D320 5400 mAh i muszę stwierdzić że zmarnowałem pieniądze. Kamera działa na nim 30 minut, a stary oryginalny Panasonic dzialał 1,5-2h. Nie wiem co robić, jaki zamiennik nabyć. Znalazłem w ofercie droższe zamienniki np. firmy Hahnel za 230 zł i nie wiem co one są warte. Wspomniany wyżej model zamiennika marki PREMIUM GOLD spotkałem u kilku sprzedających, ale prawie u każdego z nich miał podawaną inną pojemność: od 2800-5400 mAh. Sam ten fakt mówi coś za siebie. Podobnie jest z ogniwem Hahnel: znalazłem ten sam model Hahnel HL-D 28 w dwuch miejscach i tu też są podawane różne pojemności (tego samego modelu!) 2800 i 3600 mAh co mi znów zakraja na kombinatorstwo i wzbudza nieufność do podawanych danych.
Bardzo proszę o doradzenie mi jakie zamienniki warto kupić, jakie macie sprawdzone (chodzi mi o dobry zakup za właściwe pieniądze)
pozdrawiam Grzesiek

poniedziałek, 22 czerwca 2009, 23:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]