Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2019, 22:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Prośba o recenzje STATYW 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Prośba o recenzje STATYW
witam co sądzicie o tym statywie? a może ktoś go ma? bo nie wiem czy warto w niego zainwestowac. Pozdrawiam

http://www.allegro.pl/item663941954_pro ... 165cm.html

środa, 24 czerwca 2009, 17:06
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Prośba o recenzje STATYW
Osobiście korzystam z takiego statywu http://www.allegro.pl/item670314396_velbon_dv7000_do_kamery_163_cm_glowica_maselko.html
i mogę ci go śmiało polecić.

środa, 24 czerwca 2009, 17:56
Nowy
Nowy

skicek napisał(a):
Osobiście korzystam z takiego statywu http://www.allegro.pl/item670314396_velbon_dv7000_do_kamery_163_cm_glowica_maselko.html
i mogę ci go śmiało polecić.

A masz moze jakies filmiki na Youtube albo gdziekolwiek zeby porownac jakosc? i wazna sprawa czy mozna tam dokręcic inna szybkozłączke bo chce załozyc identyczna jak mam w FLYCAM 5000 to regulowana metalowa szybkozłączka chyba manfrotto. Pytam oczywiscie o velbona dv7000 skoro go uzywasz:))) pozdrawiam

środa, 24 czerwca 2009, 20:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie wypowiem się na temat wspomnianego statywu DV7000 , ale na temat samej głowicy PH-368, którą w/w statyw posiada.
Jakiś czas temu zamontowałem wspomnianą głowicę do dość badziewnego statyw i powiem tylko tyle, że działa SUPER. A biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny jest więcej, niż super. Głowica posiada cechę głowicy olejowej, z regulowaną siłą oporu w obu płaszczyznach. Ma również możliwość zablokowania ruchu w każdej z płaszczyzn, oczywiście osobno pion i poziom.

Uważam, że właśnie VELBON DV7000 to bardzo przyzwoite minimum dla kamery. Są jeszcze dwa VELBON-y nieco tańsze jako tako godne zainteresowania, ale jeden ma inną (gorszą) głowicę, a drugi gorszy trójnóg, zaś VELBON DV7000 jest OK.

środa, 24 czerwca 2009, 21:51
Nowy
Nowy

zamówiłem ten pierwszy i jak dojdzie zdam relacje jak chodzi ewentualnie cos w plenerze nakrece. Dzieki za rady i pozdrawiam

czwartek, 25 czerwca 2009, 18:23
Nowy
Nowy

Statyw doszedł :)))

Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne, jednak nie mam zadnego porownania gdyz jest to moj pierwszy statyw. Wszystko chodzi płynniutko w kazdej płaszczyznie. Nie wiem czy ta wada czy zaleta (jak dla mnie zaleta), ale głowica chodzi z takim oporem jak pokrętło głosnosci w dobrych sprzetach audio.:))) Jedyne co mnie zaniepokoiło to jakby takie maskanie oleju czasami, ale przypuszczam, ze to kwestia dotarcia. Ogólnie bardzo polecam zakup potwierdził to facet, który na codzien pracuje na profesjonalnytch statywach za duzo wieksza kase i był mile zaskoczony.

niedziela, 28 czerwca 2009, 07:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]