Teraz jest piątek, 26 kwietnia 2019, 10:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 VCT-50AV a FX1 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post VCT-50AV a FX1
Witam!

Czy istnieje jakikolwiek cien szansy na podlaczenie statywu sony vct-50ac do kamery Sony FX1 przez zlacze a/v r? w tej kamerze nie ma takiego wejscia wiec jakas przejsciowka lub cos takiego? czy wtedy i tak nic by to nie dalo bo potrzebny jest inny standart "przesyłu informacji"? statyw jest prezentem i chcialbym go wykorzystywac w pelni czyli miec dostep do obslugi z raczki;)

Z gory dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam

piątek, 1 października 2010, 20:13
Bywalec
Bywalec

Post Re: VCT-50AV a FX1
Nie tylko cień szansy, możesz bez problemu podłączyś. Potrzebujesz kupić wtyk stereo, minijack (2,5mm) taki jak przy zwykłych słuchawkach stereo lecz cieńszy, nie 3,5mm lecz 2,5mm, obciąć ten oryginalny i polutować ten nowy i jest OK. Jak sam sobie nie radzisz z lutownicą to podejdź do jakiegoś elektronika i ci to zrobi. Problemem jest natomiast sam statyw, ten Sony jest niziutki i właściwie do niczego się nie nadaje, zaś sama rączka jest cieniutka i do innych statywów trzeba się dobrze nakombinować żeby to założyć. Ja tak kombinowałem aż mnie wk...ło i kupiłem statyw Benro KH25-RM i teraz jestem zadowolony. Dużo na ten temat masz tu: http://filmowiec.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=19534

piątek, 5 listopada 2010, 19:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]