Teraz jest wtorek, 20 lutego 2018, 13:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Pomóż przy decyzji :) 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pomóż przy decyzji :)
Sprawa dotyczy dzwieku, otóz posiadam rejestrator zoom h4n jest on juz przetestowany w różnych warunkach i mam o nim dobre zdanie. Oprócz tego posiadam mikrofon Edirol cs-50 króry umieszczam zawsze na lustrzance/kamerze ale chciałbym wyciągnąć z tego sprzetu lepszy efekt dlatego tez chce kupic osłone na mikrofon http://www.beiks.com.pl/rode-blimp-id-669.html
I teraz pytanie czy ktos z was nagrywal mikrofonem z dodatkiem osłony bezposrednio na zoom'a?? Czy moze lepiej na tyczce za operatorem i bezposrednio sygnal na kamere? Nie sprawia mi problem dodatkowy montaz dzwieku z zoom'a mimo ze zawsze czas pracy sie wydłuża to chce miec mimo to lepszy dzwiek. Dziekuje z góry i przepraszam ze chaotycznie troche to opisałem i moze byc to dla wielu z was nie zrozumiałe:)) A jeszcze jedno bo wiem ze do tych osłon nie wszystkie mikrofony pasuja czy ktos ma tez Edirol'a i osłone ?? może jakąs inną polecacie?

sobota, 29 listopada 2014, 15:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pomóż przy decyzji :)
Co znaczy lepszy efekt, dziwek? to jest oslona przeciwietrzna, jakosci nie nie poprawia, minimalizuje szum od wiatru.

sobota, 29 listopada 2014, 16:06
Nowy
Nowy

jacekxyz napisał(a):
Co znaczy lepszy efekt, dziwek? to jest oslona przeciwietrzna, jakosci nie nie poprawia, minimalizuje szum od wiatru.

Jak zmniejsza poziom szumu to tym samym poprawia. Głownie chodzi mi oto czy ktos korzystał z edirol'a cs-50 z tym modelem osłony i czy jest kompatybilne? i czy jest roznica jakosci sygnalu...pomiedzy 1. od razu na kamere czy najpierw na rejestrator.

sobota, 29 listopada 2014, 17:35
Stały bywalec
Stały bywalec

supermariobros napisał(a):
jacekxyz napisał(a):

Jak zmniejsza poziom szumu to tym samym poprawia. Głownie chodzi mi oto czy ktos korzystał z edirol'a cs-50 z tym modelem osłony i czy jest kompatybilne? i czy jest roznica jakosci sygnalu...pomiedzy 1. od razu na kamere czy najpierw na rejestrator.

Edirol będzie pasować do Rode BLIMP. Lecz będziesz musiał użyć przewodu który był w zestawie z mikrofonem (w blimpie jest przewód mono).

Pozdrawiam

czwartek, 4 grudnia 2014, 14:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]