Teraz jest niedziela, 22 lipca 2018, 06:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Mikrofon Panasonic g6 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Mikrofon Panasonic g6
Witajcie. Potrzebuje porady odnośnie zakupu mikrofonu do Panasonica G6. Treści amatorskie na youtube, więc nie potrzebuje żadnej "studyjnej" jakości czy coś w tym stylu. Aktualnie nagrywałem mikrofonem komputerowym za 10 zł i daje radę jak najbardziej w 100%. Aczkolwiek tutaj jest kilka wad, mianowicie krótki kabel, a więc gdy chce nagrywać jakieś scenki ala kabaretowe z daleka tutaj już się nie sprawdza. I w przypadku sond ulicznych wygląda to po prostu śmiesznie. Więc potrzebował bym coś o szerokim zastosowaniu, ale przede wszystkim praktycznym. Jakość nie jest moim priorytetem. Co byście mi polecili? Rozumiem, też że jak moim problemem jest długość kbala to oczywiście kabel też będę musiał dokupić, jednak zależy mi na poradzie odnośnie samego mikrofonu. Budżet? Jak najmniej. Wśród mikrofonów przeplata się rode videomic go. Jednak opinie są bardzo podzielone, jedni chwali, inni mówią, że szumi w pewnych przypadkach. A więc wydawać 300 zł na coś jak by miało mi szumieć gdy za 10 zł mam wystarczająco dobrą jakość też mija się z celem. Pozdrawiam.

czwartek, 19 listopada 2015, 20:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]