Teraz jest niedziela, 21 kwietnia 2019, 16:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 KAMERA + KOMPUTER 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post KAMERA + KOMPUTER
Czy jest jakiś sposób na podłączenie kamery (SONY Hi8 XR CCD-TRV87E) do komputera??
niewiem czy sa specjalne kable czy trzeba samemu coś zrobić!!
prosze powiedzcie czy jest szansa na podlaczenie!!
LICZE NA WAS

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 13:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

proponuje zacząć od niej

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 14:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a szukałeś na tym forum? jak przeczytasz instrukcje to potem zabierz sie za lekture forum...

poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 15:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Oczywiście, że możesz podłączyć, będziesz tylko potrzebował kabla, który pozwoli ci podłaczyć kamerę do innego urządzenia AV oraz odpowiedniej karty do komputera, do której podłączysz tę kamęrę tym kablem. Kabel pewnie ma w wyposażeniu kamery, zaś co do karty to możesz wykorzystać: kartę graficzną z VIVO (Video-In, Video-Out), tuner TV lub specjalną kartę wideo. O ile nie zależy ci zbytnio na maksymalnej rozdzielczości PAL, to pierwsze dwie karty powinny Cię zadowolić - pierwsza wiąże się wymianą obecnej jeśli nie ma ona odpowiednich wejść/wyjść, druga da Ci dodatkowo możliwość oglądania TV i być może słuchania radia. Obie takie karty jesteś w stanie zakupić już za jakieś 250 zł. Co do karty wideo to będziesz miał lepszą jakość obrazu, ale koszt conajmniej dwa razy wyższy i to z giełdy.

wtorek, 17 sierpnia 2004, 14:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ja mam bardzo podobna kamerke. podlaczam ja do kompa przy urzyciu tunera tv leadtek winfast 2000xp deluxe (wedlug rankingu przeprowadzonego przez czasopismo CHIP najlepszy tuner na rynku) cena tunera 260zl nowiutki. podlaczam kamerke przy uzyciu kabli s-video oraz podwojnego chinch (dla dzwieku stereo). jestem zadowolony z osiagow takiego zestawu. karta radzi sobie z kompresja w locie (choc ja wole tego nie robic) a i pelny pal 768x576 da sie osiagnac na takim sprzecie. do karty dodatkowo otrzymalem antene fm, i pilota oraz czujnik irda do kompa. jestem baaaaaaaaardzo zadowolony z tej karty

piątek, 27 sierpnia 2004, 21:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]