Teraz jest środa, 27 maja 2020, 16:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 UWAGA TO WAŻNE !!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: UWAGA TO WAŻNE !!!
kotin napisał(a):
Jeżeli będziesz sprzedawał kamerę, a Mn1s1ek napisze że w ogóle to masz kradziona kamerę, ....
Jeżeli Mn1s1ek ma olej pod czapką, to nie napisze czegoś takiego, gdyż takie zarzuty mogą mieć finał w sądzie.
kotin napisał(a):
....Jeżeli będziesz sprzedawał kamerę, a Mn1s1ek napisze że .... na Allegro są taniej o 5000zł. .....
To cześć mu i chwała. Ponieważ w tym, przypadku jest nierealne abym znalazł takiego ciecia, który da mi za kamerę taka furę siana. I ta uwaga, że kamerę za drogo wyceniłem skłoni mnie do tego, abym urealnił cenę, jeżeli faktycznie chcę znaleźć kupca. Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana.

sobota, 31 października 2009, 23:04
Moderator
Moderator

Rozumiem teraz Twój punkt widzenia. Masz rację że krytyka może wpłynąć na sprzedającego. Myślę jednak ze jak nie sprzeda, to i bez komentarzy obniży cenę. :wink:
W obronie mojego poglądu podeprę się jednak dwoma następnymi przykładami:
- W ogłoszeniach w gazecie nie da się komentować ofert i nikomu to nie przeszkadza.
- Na innych forach które znam, w dziale ogłoszenia też się raczej nie prowadzi dyskusji, bo nikt w takim dziale by nic nie wystawił jak myślę.
To forum jest nasze. Jak sobie ustanowimy zwyczaje, (zgodnie z prawem - tu masz rację, bo sąd się nie będzie pytał o uchwałę forum, tylko zastosuje paragrafy), to tak forum będzie wyglądało. Jak by większość z nas chciała szerokich dyskusji w dziale giełda, to trzeba będzie tak zrobić. Jak na razie uszanujmy jednak zwyczaj, że forum jest do dyskusji, ale giełda raczej do handlu. :D

sobota, 31 października 2009, 23:37
Moderator
Moderator

ja skłaniam się ku argumentacji Romcia. moim zdaniem instytucją nadrzędną jest tu forum, mające na celu wymianę głosów, a dopiero niżej w hierarchii, choć znacząca znajduje się tzw. zwyczajowo Giełda.

pozdrawiam

niedziela, 1 listopada 2009, 00:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Niemniej jednak, jeśli na giełdzie tego forum zrobi się... hmmm... Onet, to wybaczcie Panowie, ale z całym szacunkiem tę giełdę będę omijał, choćby mnie nie wiem, jak cisło, żeby coś sprzedać.
Nie mam ochoty wdawać się w pyskówki, czemu chcę coś drogo sprzedać. Taka jest odwieczna reguła handlowców: tanio kupić/drogo sprzedać. Jeśli komuś cena nie pasuje, niech idzie dalej szukać, a ja poczekam na swojego kupca.
Oczywiście nie chodzi mi o rzeczową dyskusję na temat cech, wad i zalet towaru. Przeciwko temu nic nie mam, ale o pyskówkach mowy być nie może.
Ale wydaje mi się, że w całym forum pyskówki smarkaterii (ile lat by nie miała) powinny być usuwane przez moderatorów. W końcu chyba od tego są?

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

wtorek, 13 kwietnia 2010, 17:55
Moderator
Moderator

Cytuj:
wybaczcie Panowie, ale z całym szacunkiem tę giełdę będę omijał, choćby mnie nie wiem, jak cisło, żeby coś sprzedać.
ależ proszę bardzo. to jest zdaje się dział z darmowymi ogłoszeniami i w ramach forum, więc obowiązku korzystania z niego nie ma absolutnie żadnego...

wtorek, 13 kwietnia 2010, 18:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wiesz... pytanie tylko, czy jeśli więcej ludzi pomyśli tak, jak ja, to czy przedsięwzięcie ma sens?
Organizując giełdę spróbuj pomyśleć jak sprzedający, a nie jak kupujący. Ci ostatni zawsze się znajdą, a bez sprzedających giełdy nie będzie.
O to mi chodziło w mojej poprzedniej wypowiedzi.

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

wtorek, 13 kwietnia 2010, 18:11
Moderator
Moderator

no to ich strata.

pozdrawiam

środa, 14 kwietnia 2010, 08:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

MKmagic napisał(a):
.... ale z całym szacunkiem tę giełdę będę omijał, choćby mnie nie wiem, jak cisło, żeby coś sprzedać.....
Tak, tak, zrób na złość dla taty i zrób kupę w swoje spodnie.

piątek, 16 kwietnia 2010, 21:04
Moderator
Moderator

:mrgreen:

piątek, 16 kwietnia 2010, 23:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jest możliwość dodawania komentarzy? Jest. Więc można komentować, po to jest forum. Nie podoba się władzom, to niech uniemożliwią komentowanie. Nie da się? Jak mi przykro :D

piątek, 6 maja 2011, 11:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2