Teraz jest czwartek, 27 czerwca 2019, 00:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jak odzyskać długość MPEGa - pomocy? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jak odzyskać długość MPEGa - pomocy?
Witam.
Serdecznie proszę o pomoc w pewnym problemie związanym z mpeg'iem. Zgrałem z kamerki miniDV 1-godzinny plik (przy pomocy
Scenalyzera), następnie zkompresowałem do MPEGa (przy pomocy CCE, video VBR 9000, audio Stereo 384) - i z tego wszystkiego
wyszedł plik mpg, który zmieścił się na płytkę DVD+R - plik przegrałem normalnie w Nero jak każdy plik danych (nie tworzyłem płytki DVD-Video). No i tu pojawia się PROBLEM: płytka jest w pełni zapisana (tak
jak powinna) ale znajdujący się na niej plik mpg ma tylko 270 MB i niespełna 4 minuty (tak pokazuje każdy odtwarzacz mpegów) - choć napewno wszystko nagrało się w pełnej objętości. Co z tym zrobić, jak
"wydobyć" poprawne dane? Niestety materiału źródłowego już nie mam. Może ktoś ma jakiś pomysł... robiw

poniedziałek, 3 stycznia 2005, 12:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

skorzystaj z progr54amu do odzyskiwania danych z plyt cd , dvd stronka z programami http://www.cdrinfo.pl , ale mogl tez wystapic blad plyty i nosnik zostal zle zapisany! jesli to byly dane dvd i na kiepskiej plycie! pozdrawaim i zycze udanych odzyskow!

poniedziałek, 3 stycznia 2005, 13:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To nic nie da: plik daje się odczytać ale ma tylko 270 MB i niespełna 4 minuty choć płyta DVD jest w pełni zapisana: może to jakiś "zły" wpis w nagłówku MPEGa... robiw

środa, 5 stycznia 2005, 19:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mówisz, ze w pełni zapisana? Rozumiem, że pokazuje więcej niż owe 270MB.
Spróbuj odtworzyć ją w innym napędzie (np. w innym kompie). Jeśli w mój komputer/stacja dysków/właściwości jest tylko te nieszczęsne 270mb, to masz po prostu pecha.

Jeśli nagrasz tylko 270MB i zamkniesz sesję nagraniową, to zawsze pokaże Ci, że dysk jest FULL.
Moja rada: jesli na czymś Ci zależy podczas nagrywania, włącz opcję: spradź poprawność zapisu. Wtedy masz pewność, że dobrze przegrałeś.
Płytki do nagrywania pochodzą z różnej serii i czasmi zdarzają się buble, nawet u tych renomowanych firm.
Mariusz

środa, 5 stycznia 2005, 21:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]