Teraz jest poniedziałek, 17 czerwca 2019, 16:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problem z otworzeniem avi 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z otworzeniem avi
Cześć.

Mam problem i to duży bo waży ponad 700 MB. Chodzi oczywiście o film z rozszerzeniem avi. Na początku nie poszedł na zwykłym odtwarzaczu więc spróbowałem VirtualDuba. On mi wypisał:

"This AVI file doesn't have a movie data block (movi)!"

No więc spróbowałem GSpota i ten już uraczył mnie bardziej szczegółową informacją, ale niezbyt optymistyczną:

" This is an invalid AVI file due to corruption of the data in the header. This is a serious problem, and this file is not likely to playable

Details: While processing chunk /RIFF:AVI , found bad length value 3892314112 at file offset 0x2d6de5a0"

Jak wynika z tekstu skopany jest nagłówek. Ale może nie wszystko stracone. Może ktoś wie jak to naprawić i uratować avika. Za wszelkie informację dzięki wielkie.

środa, 15 czerwca 2005, 01:03
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Ściągnij sobie ALLPLAYERa - program darmowy. Obecnie jest wersja 2.20 (bodajże) ale dostępna tylko narazie na serwerze płatnym (kupe kasy 1,22zl ;) . Program ten jest dla mnie najlepszym odtwarzaczem plików VIDEO, mało tego, że nie korzysta jak więszkość z "silnika" Windows Media PLayera podczas odtwarzania, to podaje bardziej szczegółowe informacje odnośnie plików i kodeków brakujących....co najważniejsze jest OPCJA NAPRAWY PLIKU i funkcja LIVEUPDATE, która Ci ściągnie i naprawi wszelkie brakujące lub stwarzajace błąd kodeki.

Kurcze ale reklame zrobiłem :)))

Pozdrawiam i napisz czy pomogło
ROBSON

środa, 15 czerwca 2005, 07:46
Nowy
Nowy

No pomysł całkiem niezły z tym ALLPlayerem. Od dzisiaj będę go używał jak będą jakieś problemy z filmami. Dzięki za info :)

Ale niestety nawet ALLPlayer dławi się na tym pliku. Po prostu sie zacina, brak odpowiedzi, te sprawy. Tragedia. Trudno, widocznie plik jest na tyle uszkodzony, że nie da się go już uratować :(
Chyba że zrobić akcję ręczną przy pomocy HexWorkshopa, ale to już hardcore, a ja hardcoreowcem nie jestem :)

Mimo wszystko dzięki za wskazówki.

Narka.

czwartek, 16 czerwca 2005, 11:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]