Teraz jest czwartek, 20 czerwca 2019, 13:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Do ProCoderka pytań kilka.... 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Do ProCoderka pytań kilka....
Witam. Jestem nowym uzytkownikiem na tym forum i witam wszystkich.

Mam prośbe do użytkowników aby poradzili mi co nieco w moich zmaganiach z Procoderem 2.03

1> Wczytuję do procodera kilka pilków mpeg2 (łącznie ok 6 GB) i chcę aby przerobił mi to tak żeby weszło na DVDR-5 ale zostało jakieś 50 MB na późniejsze menu.
Jednak nie mogę znaleźć w nim opcji która determinuje łączną końcową wagę plików po kodowaniu. Jeżeli ktoś mi może powiedzieć jak ustawić łączną końcową wielkość projektu bede wdzięczny.
Było by super aby można było zostawić 50 MB na menu które bede robił tmpeg dvd author. Moja wersja procodera 2.03
Prosze o pomoc, sprawa jest pilna, przekodowałem procoderem z zamiarem zmieszczenia na DVDR-5 a całość tylko zwiększuyła się o 2 GB i zajęła ok 8 GB. Kodowałem VBR MIN 1500 MAX 8000.

2> Jak wczytuję do procodera 3 pliki mpeg to jak ustawić aby wynik końcowy nie był połączony w jeden plik (albo 2: m2a i m2p) tylko na trzy (plus dodatkowo każda rozbita na audio i video) ??

3> Dlaczego nie moge kodując kilku plików mpg w zmiennym bitrate nie mogę użyć "2 pass"

Ps Jeżeli ktoś ma jakiś opis/poradnik/artykuł który pomógłby mi w zmaganiach z tym programem i na pewno ograniczył by moje pytrania na forum to będe wdzieczny za link lub przesłanie mi go na adres brodkiew007@o2.pl

pozdrawiam i prosze o cierpliwość dla początkującego usera Waszego forum.

poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 22:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]