Teraz jest wtorek, 18 czerwca 2019, 23:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Szerokopasmowa POMOC very potrzebna !!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Szerokopasmowa POMOC very potrzebna !!!
Mam problem, posiadam Kamere w systemie DV i musze przegrać film na komp, tu pierwsze pytanie jakim programem najlepiej to zrobić ??
Dalej musze to zkonwertowac ten plik tak aby sie miescil na DVD i mozna bylo odtwarzac na normalnym DVDplayerze (np. do ogladania filmow)
i tu drugie pytanie lecz o tej samej tresci jakim programem to najlepiej zrobić?? :wink:
Z góry dzięki za odpowiedz na nurtujace mnie pytanie :)

Kod:
Taka mała jeszcze uwaga nie odsyłajcie mnie na Google.pl bo jakbym tam znalazl to nie pisał bym tego na forum i jak chcecie mnie wybluzgac bo taki post byl to tez nie piszcie  ;)

środa, 14 grudnia 2005, 00:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Np. zrzucamy do DV2.0 VirtualDubem (potrzebna karta firewire) potem kompresujemy np. Procoderem wprost do formatu DVD, następnie wypalamy płytkę przy użyciu Nero.
Można też użyć kombajnu w postaci np. Studio firmy Pinacle i innch.
Temat zbyt obszerny na jedną krótką wypowiedź. Proponuje przeszukać forum pod kątem informacji, które podałem. Na temat capturingu znajdziesz również dużo inf. na stronie http://www.divx.pl.
Jeżeli twój stacjonarny odwarzacz akceptuje format MPEG-4 to proponuję docelową kompresję do DivX, czy Xvid
Pozdrawiam

środa, 14 grudnia 2005, 18:35
Nowy
Nowy

No właśnie juz przegrałem wszystkie kasetki na komputerek i teraz mam problem bo chce to zapisac jako DVD-Video i prosi mnie o pliki Video_ts i Audio_ts a ja mam juz przekompresowane z formatu avi. do m2v.
Ale pomijajac ten fakt jak zkompresowac ten plik avi. na VIDEO_TS ???
PLZ HELP :(

środa, 21 grudnia 2005, 23:12
Moderator
Moderator

to nie jest jakaś tam inna kompresja. to "struktura plików"* i aby ją uzyskać musisz poddać swój materiał ->authoringowi.

*fachowców proszę o przymróżenie oka

czwartek, 22 grudnia 2005, 01:09
Nowy
Nowy

Tak czy siak to mi nadal nie odpowiedzialo na moje pytanie jak to zrobic zeby moj plik avi. badz m2v. przmianowac czy jak to sie tam nazywa na ten wlasnie uklad plikow Video_ts i Audio_ts.

czwartek, 22 grudnia 2005, 13:12
Bywalec
Bywalec

Krótko i zwięźle: potrzebujesz programu do authoringu płyty DVD, co to jest dokładnie znajdziesz na http://www.google.pl, a jakie to programy to m.in. na tym forum w dziale "Authoring DVD" lub gotowy opis:
www. cdrinfo. pl / artykuly / tda1.5 / (usuń spacje).

Pozdrawiam
Imer

czwartek, 22 grudnia 2005, 13:17
Moderator
Moderator

to nie jest jakaś tam inna kompresja. to "struktura plików" i aby ją uzyskać musisz poddać swój materiał ->authoringowi.

SEJA napisał(a):
Tak czy siak to mi nadal nie odpowiedzialo na moje pytanie jak to zrobic zeby moj plik avi. badz m2v. przmianowac czy jak to sie tam nazywa na ten wlasnie uklad plikow Video_ts i Audio_ts.

:roll:
człowieku, rusz głową. w encyklopedii jak sprawdzasz jakieś hasło i autorzy chcą zwrócić twoją uwagę na inne hasło, które też powinieneś sprawdzić, to wstawiają przed tym hasłem taką strzałkę. w mojej wypowiedzi strzałka jest przed słowem "authoring". jeżeli to nie odpowiedziało na twoje pytanie, to powiem wprost:
:idea: se wyszukaj w google słowo "authoring"!. podobno umiesz.

czwartek, 22 grudnia 2005, 14:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sposób prosty - wybierz się do kiosku ruchu, saloniku prasowego itp, dokonaj zakupu czasopisma np komputer świat, niezbędnik w którym jest na cd jakiś prosty program do authoring'u dvd (np Nero 6.6)
Sposób również prosty - wejdź na stronę producenta np ulead i pobierz Free trial
Sposób najprostszy i rozwojowy - wybierz się do "sklepu nie dla ..." i kup UVS8 w polskiej wersji językowej
Pozdrawiam

PS
Panowie idą święta! Trochę więcej cierpliwości i wyrozumiałości:lol:

czwartek, 22 grudnia 2005, 14:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]