Teraz jest czwartek, 20 czerwca 2019, 21:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Grupowa kompresja przez Procoder`a lub AP 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Grupowa kompresja przez Procoder`a lub AP
Witam
Moje pytanie podpieram przykladem... Mam kilkanascie plikow do przeliczenia do formatu WMV, pliki te znajduja sie w projektach Ediusa, czy ktos zna jakis sposob - cos w stylu funkcji "Batch Processing" w AP. W procoder`rze jest cos takiego jak grupowe przeliczanie plikow wmv, ale nie mozna grupowo przeliczac projektow Ediusa :(, mam 10 plikow Micrsoft DV, musze do nich dolozyc loga, pare napisow i kazdy przeliczyc osobno do WMV, piszac wprost - niechce mi sie co 5-20m odpalac kolejnego projektu, badz przesuwac IN , OUT na kolejne filmy, znowu wybierac print to file... itd. Lekarstwem byla by taka funkcja Batch Processing lykajaca liste projektow i mozliwosc zaladowania ustawien do nich, uzylbym AP do tego, ale uzywajac funkcji File>Export> Advanced Windows Media... nie mozna uzywac Batch Processing :(

Prosze o mozliwe rady oraz pomysly na rozwiazanie tego problemu, moze jakis alternatywny soft ? Z gory prosze o jakakolwiek odpowiedz, bo nie wiem czy jest to nie mozliwe czy poprostu nie potrafie tego zrobic . Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi !!
Pozdrawiam

środa, 14 grudnia 2005, 10:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]