Teraz jest poniedziałek, 17 czerwca 2019, 19:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Cinema Craft Encoder 2,70 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Cinema Craft Encoder 2,70
Witam problem czy tylko u mnie cinema craft z ktora zaczelem prztygode przy enkodowaniu robi 3 pliki 1 plik audio 2 plik info video i 3 plik niby video ale jakis .mpv
Nie wiem dlaczego moze tak ma byc tylko w jednym przypadku robi mi normal;ne mpg skopresowane tylko wtedy jak ustawie (w video seting) mpg2 -for dvd 1pass CBR po zmianie z elementary do system zrobił mi w koncu mpg ktore moge normalnie odtrworzyc. tak samo jest przy multipass rowniez z ustawionym system w ustawieniach video seting. Zmiane z elementary do video seting moge dokonac tylko wtedy kiedy ustawiam na pass CBR. Plizz pomiocy z tym upiorem moze ktos zna jakies stronki z tutorialem do tego programu.

Mam prawie 3 godzinny fiml potrzebuje to skompresowac albo podziele ten plik na pol i wypale na dwoch 4,7 gigowych dvd albo na jednej dwu wartswowje ale.... mam jeszcze dolaczyc do menu msze ktora doda mi jakas 40 min filmu

czy w takim przypadku zmiesci mi sie to wszystko na dwu warstwoej plytce czy lepiej to pokroic na czesci i wypalic na dwoch lub nawet trzech.
plytkach dvd

Czy da sie pokroic w AP ten film tak zeby pozniej nie renderowal mi znowu z godzine tego materiału.
Lub jakis inny programik ktorym moge podzielic plik bez dodatkowej kompresji

Tak wogole to jestem w stanie zaplacic za szybki kurs z tych zagadnien. mam cisnienie na ta sobote to wszystko zrobic Jezeli ktos chce zarobic i zna sie na tych tematach to zapraszam na priv Jestem z Krakowa

Chodzi o zagadnienia z programu Cinema Craft
Adobe Encore
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Lut 16, 2006 1:47 pm ]
Zmieniam rozszerzenia plików video z mpv na mpg i dalej to nic nie daje Plik video wychodzi nadal niewidoczny przez system. Adobe encore nie przyjmuje takiego pliku

takze nie wiem jak skopresowac w cinema ce plik avi z premierki.
Apropo tego pliku on trwa prawie 3 godziny chce jeszce dodac plik ktory bedzie trwal z 40 min wiec jak najlepiej potraktowac te pliki zeby wypalic plytke dvd lub plytki dvd w dobrej jakosci.

czym moge pociac pliki video bez ponownej kompresji??
Bardzo prosze o pomoc

czwartek, 16 lutego 2006, 12:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]