Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 01:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Pinnacle Instant DVD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pinnacle Instant DVD
Witam!

Mam problem z pinnaclem instant DVD, wiec tak – podłaczam kamerkę analogową do kompa, następnie uruchamiam instant dvd ustawiam jakość „Better” ustawiam sobie menu dvd itd. I daje start wszystko ładnie pięknie materiał zgrywa się na płytę dvd bezpośrednio menu się tworzy …. Wydaje się idealnie ale po włożeniu płyty do stacjonarnego dvd już nie jest tak kolorowo, dlaczego ano dlatego, że po pierwsze chyba jakies cyrki z przeplotem ponieważ przy poziomych ruchach kamery na obrazie wystepują takie jak by to określić… poziome kreski załamania itd. (gdy obraz jest statyczny jest ok.) 2-ga sprawa to dźwięk – na kompie jest na dvd nie ma tu doszedłem do tego że dźwięk jest zakodowany w „Audio Layer 2” dlatego też stacjonarne dvd go nie odtwarza… wszystko by było ok. jak by się w instancie dało zmienić format dźwięku w jakim przechwytuje czy ustawienia kodeka mpeg2 (przeplot) ale niestety nigdzie nie widze możliwości zmiany tych ustawień w tym programie… jeżeli istnieje taka możliwość to bardzo proszę powiedzcie jak sobie z tym poradzić ?? program mi bardzo odpowiada bo nie muszę się bawić z montażem itd. Tylko podłaczam kamerke zapuszczam program i menu kodowanie idt. Odwala za mnie :)
Może istnieja jakaś bardziej rozbudowana alternatywa do tego programu ?? oczywiście musi być szybki czyli kodowanie nagrywanie i menu w locie.

Pozdrawiam.
Slawek

środa, 16 sierpnia 2006, 14:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]