Teraz jest środa, 26 czerwca 2019, 12:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Jakie programy do zgrywania z VHS 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Jakie programy do zgrywania z VHS
Wiatm! Panowie, mam pytanie, jaki program poradzi sobie z moją karta DVB - Compro S300. Kupiłem ta kartę do obdioru cyfrowego sat, ma sprzętowy kodek na pokładzie MPEG 2, a ostatnio wykorzystuje ją do zgrywania z magnetowidu VHS kaset i przerabiania je na DVD. Nietety, program, który jest dołączony do karty ma tylko dwa rodzaje kodeków podczas przechwytywania : MPEg i jakis Microsoft Stream AVI w którym 1,5 godziny zgranego materiału zajmuje mi na dysku 110GB.Mam w systemie zainstalowane canopusy, uleady, procodery i inne kodeki ale ten soft ich nie widzi. Jest jeden problem z tą karta - zadne program do capturingu nie chce współpracowac z tą kartą - Ulead Media Studio, Workshop, Sony Vegas 7. Tych akurat próbowałem. Pytanie ma nastpujące: jakie jeszcze znacie programy, w których moge sprubowac zgrania, i byc może sobie poradzą z z ta kartą? Bo chce zgrywac do innego formatu niż MPEG i AVi, najlepiej DV.

wtorek, 29 maja 2007, 10:44
Bywalec
Bywalec

napewno jest mozliwosc zgrywania bez kompresji plik wynikowy bedzie duzy ale za to w miare dobrej jakosci pozniej procoderem do mpeg2

niedziela, 17 czerwca 2007, 09:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]