Teraz jest poniedziałek, 17 czerwca 2019, 06:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Premier 6.5 i divx 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Premier 6.5 i divx
Nie mam pojecia w jaki sposob mozna zapisac w Premierze film zmontowany na divx. Kiedy daje zakladke compression pojawiaja sie dwie mozliwosci dv pal lub dv ntfs. Owszem jest osobny encoder do mpeg-2 ale mi chodzi o divx. Czy wie ktos co zainstalowac i czy w ogole jest to mozliwe? Dodam ze w Pinaclu Studio DV nie ma z tym problemu, ale wiadomo ze Premiere daje wiecej mozliwosci.

Dzieki, pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz.

piątek, 9 maja 2003, 00:20
Bywalec
Bywalec

Aby w AP 6.5 material z TimeLine zapisac w DivX nalezy wybrac nastepujace zakladki: File > Export Timeline > Movie. POkazuje sie okienko "Export Movie". W tym oknie trzeba wybrac Settings. Pokaze sie "Export Movie Settings". W tym oknie w ustawieniach "General" jako File Type wybierz Microsoft AVI. Nastepnie przejdz do ustawien Video i tam juz wybierasz zadany Compressor, moze to byc Divx (jesli jest zainstalowany), ewentualnie jakis inny jaki sobie zyczysz.
Pozdrawiam.

piątek, 9 maja 2003, 09:54
Nowy
Nowy

Post Problem
Cześć mam nadzieję, że mój problem nie był jeszcze rozwiązany a ktoś mi podpowie co dalej.
Po ściągnięciu materiału z kamery cyfrowej sony i umieszczeniu go w projekcie BIN w AVI jest czarny podgląd. Po dwukrotnym kliknięciu czasami odpala a czasami wylatuje koputer. Gdy umieszczę takie pliki w Timeline dalej są czarne i o przejściach normalnych nie ma mowy . Po przeprowadzeniu Render bez zamian. Gdy materiał eksportuje do MPEG-2 lub DVD to jest czarny i tylko leci fonia.

Zauważyłem że w trakcie odpalania AP 6.5 występuje zapis: Windows XP, MMX detected – nie mam pojęcia co jest grane.

:cry:

środa, 6 sierpnia 2003, 14:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]