Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 01:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Znowu jakies cuda 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Znowu jakies cuda
Zaopatrzylem sie w kamere DV. przyszlo mi zrobic divxa. Pracuje na AP 6.5, zmontowalem material, zgralem do pliku i w virtual dubie po wczesniejszej instalacji kodeka DV i Divx5.03 "zrobilem" divixa. wszystko pieknie chodzi ale...
Odpalam premiera i oczom nie wieze bo kazdy moment przenderowany krzaczy sie na telewizoze, obiekty w ruchu sie tna. Tam gdzie nic nie zmienialem podglad jest oki. sprawdzalem ustawienia i w prosperities pliku avi (AP6.5) przy Compresor widnieje nazwa kodeka DV ktory zainstalowalem przed importem do VDuba. Po odinstalowaniu(?) to samo. Kodek w AP został. sory ale zapomnialem jak sie nazywal....
Poza tym nie wiem jak sprawnie odinstalowac takiego kodeka DV.
dzieki za wytrwalosc w czytaniu tego posta :)

daber

środa, 21 maja 2003, 22:07
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Znowu jakies cuda
daber napisał(a):
Zaopatrzylem sie w kamere DV. przyszlo mi zrobic divxa. Pracuje na AP 6.5, zmontowalem material, zgralem do pliku i w virtual dubie po wczesniejszej instalacji kodeka DV i Divx5.03 "zrobilem" divixa. wszystko pieknie chodzi ale...
Odpalam premiera i oczom nie wieze bo kazdy moment przenderowany krzaczy sie na telewizoze, obiekty w ruchu sie tna. Tam gdzie nic nie zmienialem podglad jest oki. sprawdzalem ustawienia i w prosperities pliku avi (AP6.5) przy Compresor widnieje nazwa kodeka DV ktory zainstalowalem przed importem do VDuba. Po odinstalowaniu(?) to samo. Kodek w AP został. sory ale zapomnialem jak sie nazywal....
Poza tym nie wiem jak sprawnie odinstalowac takiego kodeka DV.
dzieki za wytrwalosc w czytaniu tego posta :)

daber

No cóż, przeczytałem nawet 2 razy. Sorry ale niewiele zrozumiałem. Coś o DivX'ie a zaraz potem o filmie DV z Premiere. Jaki kodek? Nie nadążam.

środa, 28 maja 2003, 01:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]